האתר הרשמי של ארגון הסיינטולוגיה: סרטי וידיאו, ארגונים התנדבותיים, תוכניות הומניטריות, שירות לקהילה

פעילויות ותוכניות
מבוא

ללא ספק קיימים הרס עולמי ואומללות אנושית שנגרמים בגלל שימוש בסמים, בערות והתדרדרת מוסרית – שלא לדבר על אסונות טבע ועל אסונות שהם מעשה ידי אדם. הם מאיימים לקרוע לגזרים את המארג החברתי, ובאיזורים רבים בעולם התחלואים של החברה כבר גרמו נזק בלתי הפיך.

מה שחסר באופן בולט במלחמה נגד התרחישים ההרסניים האלה זה פתרונות אפקטיביים. למטרה זאת, במהלך עשרות שנות מחקר על המיינד והנפש , ל. רון האברד פיתח שיטות שבאמצעותם ניתן לטפל במשברים שמאיימים על עולמנו.

כדי ליישם פתרונות אלה, ארגון הסיינטולוגיה נותן חסות למרכזים קבועים שיפעלו בתור "מפעלי יצור" שייצרו תנועות בקנה מידה נרחב בשם המוסריות, האוריינות, מניעת השימוש בסמים והגמילה מסמים.

בנוסף לכך, וכדי לממש את היעד ההומניטרי הרחב יותר של סיינטולוגיה, ארגון הסיינטולוגיה יצר כלי מולטימדיה שניתנים להשגה בקלות, מובנים בקלות וניתנים לחלוקה במהירות כדי להעלות את המודעוּת, ללמד ולהפעיל מיליונים.

התוצאה: התוכניות ההומניטריות המהפכניות והתוכניות לשיפור חברתי של ארגון הסיינטולוגיה. תוכניות אלה הן ייחודיות לגמרי, חדשניות ללא עוררין וחשוב מכול – אפקטיביות.

קול למען האנושות » עזרה אמיתית • תוצאות אמיתיות

שימוש בסמים ופשע, חוסר סובלנות וחוסר אנושיות, אסונות טבע ואסונות מעשה ידי אדם נפוצים ופוגעים בכל חלק של החברה. הדברים האלו כל-כך מייאשים שמאמצים לחסל אותם מתגמדים לעיתים קרובות רק למאמצים להגביל את הנזק.

עוד