הארגון ליישום הלמידה: מספק את הכלים ללמידה למיליוני אנשים

הארגון ליישום הלמידה:
מספק את הכלים ללמידה למיליוני אנשים

כמעט מחצית מכול המבוגרים באמריקה – 90 מיליון איש – אינם יודעים למעשה קרוא וכתוב. שמונה מיליון תלמידים תויגו כבעלי "ליקוי למידה", כשהפתרון למצב זה לא היה לימוד קריאה, כתיבה וחשבון, אלא מתן תרופות במרשם. בזמן שעלות המשבר הזה לממשלות, לעסקים ולמשלמי מיסים עומד על מיליארדי דולרים, אי אפשר לחשב את המחיר במונחים של בני אדם.

מתוך הכרת הכשלים של המערכת כבר בשנות ה-50 של המאה שעברה, ל. רון האברד פיתח "טכנולוגיה" אמיתית ללמידה, ואיתה ניתן לשלוט בכל נושא. השם הכולל לפריצות דרך חינוכיות אלה ידוע בתור 'טכנולוגיית הלמידה' וטכנולוגיה זאת מספקת לתלמידים בכל גיל ובכל רמת לימוד את המרכיב החסר בחינוך המודרני – כלומר, ללמוד כיצד ללמוד.

במשך יותר משלושה עשורים, הכנסת טכנולוגיית הלמידה לבתי-ספר ואוניברסיטאות היתה בעיקר מאמץ ברמה הציבורית שיזמו אנשי חינוך שהיו כולם חלק מהארגון ליישום הלמידה. כיום, הקמפיין הזה ברמה הציבורית מייצג תנועה עולמית שבסיסה הוא מרכז ההכשרה והמטה הבינלאומי של הארגון ליישום הלמידה. הקמפוס שמתפרש על פני 4 דונם ונפתח בשנת 2003, ממוקם במחוז ספניש לייק של סנט לואיס, מיזורי.

החזון לספק נקודת נביעה שממנה יהיה אפשר להפוך את טכנולוגיית הלמידה לזמינה באופן נרחב למחנכים, הביאה להקמתן של 830 קבוצות של הארגון ליישום הלמידה (פי שניים יותר מכמות הקבוצות שהוקמו ב-30 השנים האחרונות). בנוסף, מחנכים מכ-67 מדינות עברו כעת הכשרה בטכנולוגיית הלמידה, כולל הודו, יפן, הרשות הפלסטינית ושוויץ. בהתחשב בכך שאותם מורים מכשירים לאחר מכן עמיתים ותלמידים באותה טכנולוגיה, מספר האנשים שהפיקו תועלת מטכנולוגיית הלמידה מאז הפתיחה הרשמית של המטה הבינלאומי עומד כעת על יותר מ-31 מיליון איש.