החוברות וערכת המידע של 'נוער למען זכויות האדם' בחינם

נא לבחור בין האפשרויות להלן.

  החוברת "הסיפור של זכויות האדם"

חוברת מאוירת זאת מכילה גרסה מקוצרת של הכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם לנוער ולמבוגרים, בתוספת מבוא, היסטוריה קצרה של הנושא ומבחר ציטוטים מאת פעילי זכויות אדם מפורסמים.


  החוברת "מהן זכויות האדם?"

מדריך מאויר לילדים המסביר את זכויות האדם, עם כל אחד מ-30 הסעיפים של הכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם שכתובים בשפה קלה להבנה.


  ה-DVD וערכת המידע "למד את זכויותיך"

לאלה הרוצים לעשות משהו בקשר להפיכת זכויות האדם לעובדה עבור כל המין האנושי, ערכת פעולה זאת מספקת את הכלים לעשות זאת. ערכה זאת, שמכילה צעדים מדויקים להעלאת המודעות לזכויות האדם בכל קהילה, כוללת גם DVD של 30 תשדירי שירות הממחישים את כל אחד מ-30 הסעיפים הכלולים בהכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם.

הזמן חומרי הסברה
NOTICE: Due to high demand, this item is temporarily out of stock. Please fill out this form to place your preorder, which will be fulfilled as soon as supplies are available.

* זהו שדה נדרש.

על מנת לקלוט ולעבד את בקשתך אתה מסכים שניתן יהיה להעביר את פרטי ההתקשרות שלך לישות, לארגון ללא כוונת רווח ו/או לספקי השירות שממלאים את בקשתך למידע נוסף ו/או לחומרים. יש באפשרותך לבקש (מתי שתרצה וללא תשלום)שהשימוש בפרטי ההתקשרות שלך ייפסק על-ידי משלוח אי-מייל לכתובת unsubscribe@scientology.net. לקבלת מידע נוסף, עיין בהצהרת הפרטיות ותנאי השימוש שלנו.