האתר הרשמי של ארגון הסיינטולוגיה: ל. רון האברד, דיאנטיקה, מהי סיינטולוגיה?, ספרים, אמונות, דיוויד מיסקביג'

סיינטולוגיה היום

סרט נופל על המרכז האידיאלי של סיינטולוגיה
למען המזרח התיכון

ב-21 באוגוסט 2012, פקידי ממשל לאומיים ועירוניים, וגם מנהיגים דתיים הצטרפו לסיינטולוגים מישראל ומ-27 ארצות שונות לחגוג את הפתיחה של המרכז החדש של סיינטולוגיה בתל-אביב. המרכז הוא ארגון הסיינטולוגיה האידיאלי הראשון במזרח התיכון והוא מתוכנן לשרת את המספר ההולך וגדל של החברים בסיינטולוגיה ולספק את התכניות ההומניטריות בחסות סיינטולוגיה ברחבי האיזור.קרא עוד  

ל. רון האברד
המייסד של דיאנטיקה וסיינטולוגיה

ל. רון האברד ציין פעם שיש רק שני מבחנים שיעידו על כך שמישהו חי היטב והם: האם הוא עשה את שהתכוון לעשות? והאם אנשים היו שמחים שהוא חי? כעדות באשר לשאלה הראשונה עומד המאגר המלא של עבודת חייו, הכולל יותר מ-12,000 עבודות כתובות ו-3,000 הרצאות מוקלטות של דיאנטיקה וסיינטולוגיה.

למד עוד, בקר באתר: www.lronhubbard.org

 

מהי סיינטולוגיה?

סיינטולוגיה היא דת במשמעות הגבוהה ביותר של המילה, היות שהיא עוזרת להביא את האדם לחופש ולאמת מוחלטים. עיקרי האמונה המהותיים של סיינטולוגיה הם אלה:

אתה ישות רוחנית נצחית.

ניסיונך משתרע הרבה מעבר לתקופת חיים אחת. ויכולותיך הן בלתי מוגבלות, אף אם אינן באות לידי מימוש בהווה.

נוסף על כך, האדם הוא טוב ביסודו. הוא מבקש לשרוד. והישרדותו תלויה בו עצמו, בזולתו ובהשגת אחווה עם היקום.

המשך לקרוא

דיוויד מיסקביג'

אוחז בהגה בתקופת הצמיחה האדירה של סיינטולוגיה

דיוויד מיסקביג' הוא המנהיג של דת הסיינטולוגיה. מעצם תפקידו כיושב ראש מועצת המנהלים של Religious Technology Center (ראשי תיבות: RTC), הוא נושא באחריות העליונה להבטחת היישום הסטנדרטי והטהור של הטכנולוגיות של ל. רון האברד ולשמירת סיינטולוגיה פועלת.

המשך לקרוא