אברציה והטיפול בה

אברציה והטיפול בה

היא בוגדת בתקוותיהם הגדולות ביותר של אינדיבידואלים, היא הורסת משפחות, מעוררת מהומות בארגונים ומכניסה אומות לתוהו ובוהו. מהו אותו זרע זדוני שצומח במיינד האנושי שלא רק מונע מאינדיבידואלים "לחשוב בהיגיון", אלא גם כופה עליהם להוציא אל הפועל את האי-רציונליות שלהם? עם בידודו של חיידק ההרס שהיה חבוי זמן רב כל-כך במיינד, יחידים, קבוצות, מדינות והציוויליזציה עצמה יכולים להשתחרר מהתוצאות המרות של אברציה. Read More 

buy
$15 USD
כמות
שפה
Free Shipping Currently eligible for free shipping.
In Stock
Ships within 24 hours
Format:
Compact Disc
Lectures:
1

Videos

Excerpt

gcui_scientology_videos:video_node_classicsquote_abberation_title

More About אברציה והטיפול בה

אני אדבר איתכם עכשיו על מהי אברציה. אברציה. המשמעות שלה היא בדיוק מה שהיא אומרת. אברציה. זה אומר שמשהו לא הולך ישר. אברציה היא למעשה מונח אופטי שנדד לתוך התחום של המיינד.– ל. רון האברד

היא בוגדת בתקוותיהם הגדולות ביותר של אינדיבידואלים, היא הורסת משפחות, מעוררת מהומות בארגונים ומכניסה אומות לתוהו ובוהו.

מהו אותו זרע זדוני שצומח במיינד האנושי שלא רק מונע מאינדיבידואלים "לחשוב בהיגיון", אלא גם כופה עליהם להוציא אל הפועל את האי-רציונליות שלהם? העובדה שבמשך אלפי שנים האדם לא הצליח למצוא את הגורם לאברציה גבתה מחיר בל ישוער של אומללות אישית וחיים הרוסים.

אבל אילו נמצאה התשובה, האופק היה נפרש ללא גבולות. אינדיבידואלים היו יכולים להשיג את ההצלחה המתמשכת שהם רצו. משפחות היו משגשגות, כשהן מאוחדות וחזקות. קבוצות וארגונים היו מגיעים לרמות חדשות של שפע. אומות היו משגשגות כשהן היו מבינות שהן כבר לא צריכות יותר לפתור את חילוקי הדעות שלהן דרך אלימות ומלחמה. ואפילו אחוות האדם היתה עשויה להתפתח מפואטיקה למציאות.

עם בידודו של חיידק ההרס שהיה חבוי זמן רב כל-כך במיינד האנושי, תמצא כאן את הידע להשיג למעשה את אותן שאיפות. יחידים, קבוצות, מדינות והציוויליזציה עצמה יכולים להשתחרר מהתוצאות המרות של אברציה. התשובה טמונה בגילוי תמונת הדמות המנטלית שקודם לכן לא היתה ידועה, ובזכות כל מה שנחשף, ישנה תקווה לעולם טוב יותר לכול.