משחקים

משחקים

מהם החיים? זאת היתה השאלה המרכזית של. רון האברד שאל כאשר הוא יצא לחשוף את חידת הקיום האנושי. לאחר בדיקת כל ההיבטים והמרכיבים של הקיום, הוא הגיע לתגלית מדהימה – תגלית שפתאום הבהירה את כל התופעות השונות של החיים: החיים הם משחק.כאן, אם כן, נמצא לא רק הידע איך לשחק ולנצח במשחק שבו האדם בחר, אלא גם איך לעזור לאחרים לשחק משחק טוב יותר. Read More 

buy
$15 USD
כמות
שפה
Free Shipping Currently eligible for free shipping.
In Stock
Ships within 24 hours
Format:
Compact Disc
Lectures:
1

Videos

Excerpt

gcui_scientology_videos:video_node_classicsquote_game_title

More About משחקים

מה זה משחק? משחק הוא פעילות שמשתתפים בה אדם אחד או יותר כדי לשמור על העניין שיש להם בתקשורת בחיים.– ל. רון האברד

מהם החיים?

זאת היתה השאלה המרכזית שמר האברד שאל כאשר הוא יצא לחשוף את חידת הקיום האנושי. לאחר בדיקת כל ההיבטים והמרכיבים של הקיום, הוא הגיע לתגלית מדהימה – תגלית שפתאום הבהירה את כל התופעות השונות של החיים:

החיים הם משחק.

בהרצאה זאת, ל. רון האברד מסביר למה החיים מובנים בצורה הטובה ביותר כאשר מדמים אותם למשחק, ולאחר מכן הוא מגדיר את הדרישות המקדימות ואת התנאים, כשהוא מראה שהחיים פועלים לפי הכללים של כל משחק. כי ללא קשר לשאלות של מהם משחקי הקיום, היכן ואיך האדם משחק אותם – וללא קשר לשאלה אם הוא הסכים לשחק – הכללים האלה תמיד זהים. ועם כל מה שמר האברד מציג, הוא מספק הבנה חדשה לגמרי של כל מה שמרכיב את ההתנהגות האנושית. כאן, אם כן, נמצא לא רק הידע איך לשחק ולנצח במשחק שבו האדם בחר, אלא גם איך לעזור לאחרים לשחק משחק טוב יותר.