החלקים שמהם אתם מורכבים

החלקים שמהם אתם מורכבים

אין להם מאסה או מיקום. זו לא אנרגיה. למרות זאת, הם אכן חיים. והם מעניקים חיים. אלה המאפיינים של "יחידה שמעניקה חיים" – המקור לא רק של כל המחשבה, אלא של כל הדברים שהם הגונים, אתיים ואציליים. אכן, הדבר הזה הוא אתה.אם אדם יבין אותם ויישם אותם, הם יובילו לחיים הרבה יותר טובים. אם כולם יישמו אותם, הם יובילו לעולם הרבה יותר טוב. Read More 

buy
$15 USD
כמות
שפה
Free Shipping Currently eligible for free shipping.
In Stock
Ships within 24 hours
Format:
Compact Disc
Lectures:
1

Videos

Excerpt

gcui_scientology_videos:video_node_classicsquote_portions_title

More About החלקים שמהם אתם מורכבים

אם העולם מסביבו הוא רע, הוא לא מוכן להעניק חיים. אם הוא חושב שהעולם סביבו הוא טוב, הוא מוכן להעניק לו חיים. עולם שהעניקו לו חיים פועל טוב. עולם שלא העניקו לו חיים נכנס למצב של תוהו ובוהו ונעלם. זאת החידה של מאות השנים.
– ל. רון האברד

אין לה מאסה או מיקום. זו לא אנרגיה. למרות זאת, היא אכן חיה. והיא מעניקה חיים.

אלה המאפיינים של "יחידה שמעניקה חיים" – המקור לא רק של כל המחשבה, אלא של כל הדברים שהם הגונים, אתיים ואציליים. אכן, הדבר הזה הוא אתה.

התגלית שכל אדם הוא למעשה מקור של חיים משנה באופן קיצוני את הקשר בין האדם לעולם החומרי. בהתבסס לא על אמון או אמונה אלא על אקסיומות שהן מדויקות ומעשיות כמו כל אקסיומה במדע, נקבע באופן חד-משמעי שהיחידה שמעניקה חיים קדמה לחומר, לאנרגיה, למרחב ולזמן. מנקודת מבט זאת, לפניך אינסוף הדרכים שבהן אדם מעניק חיים לסביבתו. החל מרווחה גופנית ועד למצבה של ציוויליזציה, העקרונות האלה פועלים ללא הפסק – כל שעה, כל יום. אם אדם יבין אותם ויישם אותם, הם יובילו לחיים הרבה יותר טובים. אם כולם יישמו אותם, הם יובילו לעולם הרבה יותר טוב.