סיינטולוגיה ויכולת

סיינטולוגיה ויכולת

כאשר מר האברד היה עדיין אדם צעיר ולמד באוניברסיטה, הוא דחק בחברי הפקולטה ליישם את עקרונות הפיזיקה על תחום המיינד. זו היתה גישה חדשה לגמרי. וכשאף אחד לא הרים את הכפפה הוא לקח על עצמו את המשימה. במציאת שפע של תשובות על בני האדם ועל היכולות הפוטנציאליות שלהם, הוא אכן פתר את החידה העתיקה על המיינד. כתוצאה מכך, מיליוני אנשים כיום הם יותר מאושרים, מצליחים ובעלי יכולת. Read More 

buy
$15 USD
כמות
שפה
Free Shipping Currently eligible for free shipping.
In Stock
Ships within 24 hours
Format:
Compact Disc
Lectures:
1

Videos

Excerpt

gcui_scientology_videos:video_node_classicsquote_scn_ability_title

More About סיינטולוגיה ויכולת

סיינטולוגיה פירושה ״לימוד החוכמה״. אבל אפשר גם לומר שפירושה הוא היישום של שיטה מדעית על בעיות המיינד. זו מהותה, ולמען האמת, וזה מה שקרה.– ל. רון האברד

כאשר ל. רון האברד היה עדיין אדם צעיר ולמד באוניברסיטה, הוא הבחין שלאנשים שהתעסקו במדעי הרוח לא היתה שום הכשרה במדעים המדויקים. מתוך אמונתו שדיוק השיטה המדעית עשוי לספק פתרון לבעיות החיים ול-livingness, הוא דחק בחברי הפקולטה לפסיכולוגיה ליישם את עקרונות הפיזיקה על תחום המיינד.

זאת היתה גישה חדשה לגמרי. וכשאף אחד לא הרים את הכפפה – לא אז ולא בשנים שלאחר מכן – מר האברד לקח על עצמו את המשימה. במציאת שפע של תשובות על בני האדם ועל היכולות הפוטנציאליות שלהם, הוא אכן פתר את החידה העתיקה על המיינד. עם התגלית על טבעו המדויק של המיינד, נעשו פריצות דרך בזו אחר זו, שהגיעו לשיאן בטכנולוגיה הראשונה שסיפקה את האמצעים להגביר את היכולת במידה רבה.

כאן, אם כן, נמצא התיאור המדהים על איך ל. רון האברד גישר על הפער העצום בין שני תחומים מעולמות נפרדים לגמרי. כתוצאה מכך, מיליוני אנשים כיום הם יותר מאושרים, מצליחים ובעלי יכולת. כי זוהי ההרפתקה של סיינטולוגיה.