סיינטולוגיה, הרקע הכללי שלה

סיינטולוגיה, הרקע הכללי שלה

מאז ימי קדם ביקש האדם לשחרר את הרוח מהגוף ובכך להשיג נצחיות. על רקע הדרמה האפית הזאת, ל. רון האברד חושף איך סיינטולוגיה, ששואבת מהשאיפות ומההישגים של 10,000 שנה של אנשים חושבים ומתפתחת מהם, מייצגת ניצחון היסטורי עבור האדם, ניצחון שהאדם חותר אליו כבר זמן רב. כי עם התגליות והטכנולוגיה שלה, מגיעה ההגשמה של חלומו המתמשך ביותר של האדם – שחרור הנפש באמצעות חוכמה. Read More 

buy
$15 USD
כמות
שפה
Free Shipping Currently eligible for free shipping.
In Stock
Ships within 24 hours
Format:
Compact Disc
Lectures:
1

Videos

Excerpt

gcui_scientology_videos:video_node_classicsquote_scn_background_title

More About סיינטולוגיה, הרקע הכללי שלה

לכל עבודה שאני עושה או שעשיתי, ושאתם עושים, יש רקע ממושך ומאוד מעניין. אתם מתעמקים ועוסקים בפקטורים התרבותיים העתיקים ביותר שידועים לאדם.– ל. רון האברד

מאז ימי קדם ביקש האדם לשחרר את הרוח מהגוף ובכך להשיג נצחיות. בתיאור זה של המורשת הדתית שעומדת מאחורי סיינטולוגיה, מר האברד מתאר את הסיפור הבלתי רגיל של חיפושו האפי של האדם אחרי הדרך להשגת שאיפה זו.

הנה ההיסטוריה של החיפוש הבלתי נלאה של האדם אחר הידע שהביא לפילוסופיות ולדתות הגדולות של הפלנטה הזאת – היסטוריה שנשענת על מסורת משחר ימי האדם. יתרה מזאת, בשעה שמתגלים הפרטים על התפשטותן המהירה בעולם שהיה אז ברברי – כשהן מביאות תרבות אל המזרח והמערב כאחד – מר האברד מבודד לא רק את עצם ההיגיון והמהות של ההשפעה הדתית, אלא גם את המטרה המשותפת שמאחדת את כל החשיבה הדתית.

על רקע הדרמה האפית הזאת, הוא חושף איך סיינטולוגיה, ששואבת מהשאיפות ומההישגים של 10,000 שנה של אנשים חושבים ומתפתחת מהם, מייצגת ניצחון היסטורי עבור האדם, ניצחון שהאדם חותר אליו כבר זמן רב. כי עם התגליות והטכנולוגיה שלה, החיפוש העתיק ביותר של האדם מגיע לשיאו, ולהגשמה, כאן ועכשיו, של חלומו המתמשך ביותר – שחרור הנפש באמצעות חוכמה.

סיינטולוגיה היא הדת הגדולה היחידה שצמחה במאה ה-20. הנה האופן שבו חברו לבסוף מזרח ומערב, מדע ודת.