הדבר הלא נכון לעשות הוא לא לעשות כלום

הדבר הלא נכון לעשות הוא לא לעשות כלום

בעולם של כוחות בלתי צפויים שדוהרים קדימה בחיפזון לעבר עתיד לא בטוח, איך יכול אדם יחיד לשלוט בגורלו? האם עליו להמתין בדומייה למכה הלא צפויה הבאה, או האם עליו להשתדל בכל האמצעים, יהיו אשר יהיו, על-ידי כל תוכנית, תהיה אשר תהיה, להבטיח את עתיד יקיריו ועתיד החברה שבה הוא חי? תשובתו הבלתי נשכחת של ל. רון האברד לשאלות מסוג זה שבאמצעותה אנחנו יכולים להבטיח את הישרדותנו העתידית. Read More 

buy
$15 USD
כמות
שפה
Free Shipping Currently eligible for free shipping.
In Stock
Ships within 24 hours
Format:
Compact Disc
Lectures:
1

Videos

Excerpt

gcui_scientology_videos:video_node_classicsquote_wrong_title

More About הדבר הלא נכון לעשות הוא לא לעשות כלום

הנה אנחנו מוקפים בחברה הזאת בהרבה אנשים שאומרים ״נו, טוב, אין שום דבר שאני יכול לעשות בקשר לזה״. אבל בעיניי זה ברור שזאת סיטואציה ונראית כמו סיטואציה שאי אפשר להגיד את זה עליה. בפעם הראשונה ניצבת מולנו העובדה הזאת, העובדה האבסולוטית, שהדבר שבדיוק לא נכון לעשות זה לא לעשות כלום.– ל. רון האברד

בעולם של כוחות בלתי צפויים שדוהרים קדימה בחיפזון לעבר עתיד לא בטוח, איך יכול אדם יחיד לשלוט בגורלו? איך הוא יכול להגן על רווחת משפחתו, על השגשוג של קבוצתו ועל הביטחון של עמו?

האם עליו להמתין בדומייה למכה הלא צפויה הבאה, שעלולה בהחלט לסמן את קיצם של כל החלומות והשאיפות? או האם עליו להשתדל בכל האמצעים, יהיו אשר יהיו, על-ידי כל תוכנית, תהיה אשר תהיה, להבטיח את עתיד יקיריו ועתיד החברה שבה הוא חי?

כאן, אם כן, תשובתו הבלתי נשכחת של ל. רון האברד לשאלות מסוג זה. הדבר שהוא חושף כאן הוא לא רק עיקרון שפירושו ההבדל בין הצלחה לכישלון בכל היבט של החיים, אלא גם אמת בסיסית שבאמצעותה אנחנו יכולים להבטיח את הישרדותנו העתידית כאינדיבידואלים, כקבוצות, כאומות ובתור המין האנושי בכללותו.