עוד

סיינטולוגיה: עשור במגמת עלייה

הסיפור של סיינטולוגיה מעולם לא היה כל-כך מלהיב ובעל חשיבות מכרעת כמו בתחילת 2015.

סיינטולוגיה נהנתה מהתרחבות גדולה יותר במהלך עשר השנים האחרונות מאשר בכל 50 השנים שקדמו להן. 11,000 ארגונים וקבוצות של סיינטולוגיה מאירים עכשיו כל חלק של העולם, בעוד שמאז שנת 2004 נפתחו 40 ארגונים אידיאליים המשתרעים על חמש יבשות.

40 ארגונים אידיאליים של סיינטולוגיה המשתרעים על חמש יבשות

בשנת 2013, סיינטולוגיה הסירה את הלוט מעל הבניין ההיסטורי, הקתדרלה של פלאג, בקלירווטר, פלורידה. המטה הרוחני רחב הידיים של סיינטולוגיה הוא ניצחון ארכיטקטוני וטכני, והמקום האולטימטיבי להגשמת החזון של המייסד ל. רון האברד לעולם טוב יותר.
היום סיינטולוגיה היא מודל לחיקוי של ארגון עכשווי ועצמאי המספק את כל צרכיו, עם שני בתי הוצאה לאור דיגיטליים לחלוטין ומעודכנים טכנולוגית, בנוסף למתקן בעל יכולת הדפסה והפקה ברמה עולמית.

מרכז ההפצה והתפוצה הבינלאומי החדש של סיינטולוגיה

הצמיחה המרשימה בעשור האחרון ממשיכה עם מרכז הפקות מדיה של סיינטולוגיה רחב הידיים, שכולל תחנת שידור, המתוכנן להיפתח בלב לוס-אנג'לס מוקדם השנה. ישנם גם יותר מ-70 ארגונים ומרכזים הנמצאים בשלבים שונים של תכנון, פיתוח ובנייה, שבקרוב יצטרפו למשפחת הסיינטולוגיה שצומחת בהתמדה.

מרכז המדיה העולמי שלנו: הפקות המדיה של סיינטולוגיה

בתחום העבודה ההומניטרית, סיינטולוגיה תומכת בתוכנית נגד סמים הגדולה ביותר בעולם כמו גם באחת היוזמות של זכויות האדם המשמעותיות ביותר הקיימות. תוכנית זו משנה חיים לטובה בכל דקה בכל יום.

תוכניות הומניטריות שנתמכות על-ידי סיינטולוגיה

זהו הסיפור האמיתי של סיינטולוגיה.

זהו הסיפור על איך סיינטולוגיה היא עדיין הדת שצומחת במהירות הגדולה ביותר במאה ה-21, לאחר עשר שנים של התרחבות, גדילה ושגשוג.

אנו שמחים לחלוק איתך את הסיפור הזה.