ארגונים מתקדמים אידיאליים

על מנת להאיץ באופן משמעותי את התקדמותם של סיינטולוגים במסעם הרוחני לרמות הגבוהות ביותר של סיינטולוגיה, מר דיוויד מיסקביג׳, המנהיג של דת הסיינטולוגיה, השיק תוכנית להקמת ארגונים מתקדמים בכל יבשת. כפי שהכותרת מרמזת, ארגונים אלה פותחים לרווחה את השערים לרמות הרוחניות הגבוהות ביותר. כמדד נוסף לגדילה המטאורית של הדת, בחמשת העשורים הקודמים היו קיימים ארבעה ארגונים מתקדמים. משנת 2009 שלושה ארגונים נוספים נמצאים בשלבי הקמה, כשהם הופכים את הנצח לבר השגה בכל העולם.

הארגון המתקדם לוס-אנג'לס

בפסגת הפסיפיק ברידג' האידאלי ניצב הארגון המתקדם האידאלי החדש של לוס אנג'לס. ה-AOLA האידאלי, במרחק כמה צעדים מה-ASHO האידאלי, הוא שער הכניסה ל-OT לכל המתקדמים בגשר בדרך ל. רון האברד. מידע נוסף »


American Saint Hill Organization

ממש מאחורי הארגון האידאלי של לוס אנג'לס עומד ארגון סיינט-היל לדוגמה האמריקאי החדש והאידאלי - הבית לקורס התדרוך המיוחד של סיינט-היל ולתהליכי העוצמה האגדיים. ה-ASHO האידאלי שונה לחלוטין כדי להכיל מספרים הולכים וגדלים של אנשים שמתקדמים על הגשר במהירות בעידן הזהב של טכנולוגיה שלב II. מידע נוסף »


סיינט-היל האידיאלי בבריטניה

לאחוזת סיינט-היל באיסט גרינסטד, בריטניה, יש חשיבות רבה בסיינטולוגיה. זה היה המקום שבו מייסד הסיינטולוגיה ל. רון האברד התגורר, חקר והגיע לתגליות המהפכניות אודות הרוח והחיים, והבטיח את העתיד הדינמי של הדת. חזונו של מר האברד מתממש בתפארת של סיינט-היל האידיאלי עם חנוכתו כארגון אידיאלי.  מידע נוסף »