סקירה של הקרוס: תשובות לסמים
כלים של סיינטולוגיה לחיים | ראה את כל הקורסים
The Technology of Study
The Dynamics of Existence
The Components of Understanding
The Emotional Tone Scale
Communication
Assists for Illnesses and Injuries
Answers to Drugs
How to Resolve Conflicts
Integrity and Honesty
Ethics and Conditions
The Cause of Suppression
Solutions for a Dangerous Environment
Marriage
Children
Tools for the Workplace
Basics of Organizing
Targets and Goals
Investigations
Fundamentals of Public Relations
התשובות לסמיםהוא קורס און ליין חינם שאתה יכול להתחיל באופן מיידי. זהו שירות שאנחנו נותנים לך, ללא תשלום.
אם כבר התחלת את הקורס הזההתחבר כאן»
התחל עכשיו »
התחל את קורס האון-ליין שלך בחינם.

התשובות לסמים
סקירת הקורס

כשאומרים שסמים הפכו להיות הנגע העיקרי של החברה, למעשה לא מתארים את הסיטואציה במלוא חומרתה. אין חלק בחיים שמגפה זאת לא נוגעת בו. תוצרי הלוואי הכי ברורים שלהם הם פשע ואלימות, אבל חוסר מוסריות, נטישת לימודים, ולמעשה, חיים שנהרסו הם תוצרים לא פחות חמורים ונפוצים באותה המידה.

הבעיה אינה מוגבלת רק לסמי רחוב; התוצאות של תרופות וסמים פסיכיאטריים, בין אם הם משככי כאבים, תרופות הרגעה או "נוגדי דיכאון", הם הרסניות באותה המידה.

ל. רון האברד עסק בבעיה הזאת, לא מתוך מטרה לפתור את המחלות הגופניות מהם סובלים אנשים אלא כחלק מהמחקר שלו להביא לשיחרור האדם כרוח, והטיפול במחסומים עליהם היה צריך להתגבר לאורך המסלול הזה. סמים היו מחסום כזה.

עד לזמן בו מר האברד פיתח תוכנית מעשית לגמילה מסמים, לא היה פתרון לבעיה. לתוכניות בהשראה פסיכיאטרית היו יותר כישלונות מהצלחות, וחלקן יצרו רק התמכרויות חמורות יותר. אנשים אחרים שהיו עם כוונות טובות יותר, גילו שרק כוונות טובות זה לא מספיק. הייתה חסרה להם טכנולוגיה שפועלת.

התוכנית של מר האברד מספקת את הטכנולוגיה הזאת. מתן עזרה לאדם לגלות מדוע הוא נטל סמים מלכתחילה, חיסול הנזק הנפשי והרוחני שנגרם על-ידי סמים, וניקוי הגוף ממשקעי סמים שנותרו לאחר שימוש ממושך בסמים, ועד למתן כלים לאדם שיאפשרו לו להישאר נקי מסמים לתמיד, זאת ללא ספק התוכנית היסודית והאפקטיבית ביותר בעולם. היום, כפי שמאות אלפי אנשים יעידו, לראשונה, המכורים לסמים ולאכוהול יכולים לשחרר את עצמם מעריצות זאת, ולהתמודד בחיים עם מרץ ותקוה מחודשים.

הקורס הזה והחוברת הנלווית אליו מכילים חלק מהעקרונות הבסיסיים של התוכנית הזאת, והם מספקים את ההבנה האמיתית הראשונה לגבי בעיות ההתמכרות לסמים.