סקירה של הקורס: יסודות ההתארגנות
כלים של סיינטולוגיה לחיים | ראה את כל הקורסים
The Technology of Study
The Dynamics of Existence
The Components of Understanding
The Emotional Tone Scale
Communication
Assists for Illnesses and Injuries
Answers to Drugs
How to Resolve Conflicts
Integrity and Honesty
Ethics and Conditions
The Cause of Suppression
Solutions for a Dangerous Environment
Marriage
Children
Tools for the Workplace
Basics of Organizing
Targets and Goals
Investigations
Fundamentals of Public Relations
יסודות ההתארגנותהוא קורס און ליין חינם שאתה יכול להתחיל באופן מיידי. זהו שירות שאנחנו נותנים לך, ללא תשלום.
אם כבר התחלת את הקורס הזההתחבר כאן»
התחל עכשיו »
התחל את קורס האון-ליין שלך בחינם.

יסודות ההתארגנות
סקירת הקורס

כולנו מבינים שאם הדברים היו מאורגנים בצורה טובה יותר, אנשים היו במצב טוב יותר. כולנו התנסינו בבירוקרטיה, משרדי ממשלה שלא נותנים יחס אישי או עסקים מסחריים רשלניים. הבעיה של ארגון לקוי היא רצינית והיא עולה טריליונים בבזבוז, חוסר יעילות וירידה בתפוקה.

בנימה יותר אישית, ארגון הוא פקטור מרכזי, ולעתים קרובות פקטור חסר, כדי להשיג הצלחה אישית. ארגון גם הכרחי עבור משפחה משגשגת. כדי שאדם יגשים את שאיפותיו, בין אם הן גדולות או קטנות, דרוש ידע בארגון. איך תנהל בצורה היעילה והפרודוקטיבית ביותר את הזמן, הפעילויות והמשאבים שלך? איך מצמצמים הסחות דעת למינימום? ואיך תתאם את הכוחות שלך על מנת להגשים את המטרות שלך?

ל. רון האברד זיהה שלאדם הייתה חסרה ההבנה של איך לארגן את הפעילויות שלו כפי שחסרה לו ההבנה לגבי הטבע הרוחני האמיתי שלו. חלק גדול מהמחקר שלו פותח על מנת להבהיר את הנושא של ארגון, משימה שהוא ביצע במלואה.

הקורס הזה והחוברת הנלווית אליו כוללים רק חלק מהעקרונות הבסיסיים ביותר של הטכנולוגיה הארגונית שהוא פיתח, אבל יסודות אלה, בפני עצמם, מספיקים על מנת לשפר מאוד את הפעילות של כל מאמץ, בין אם של קבוצה או של היחיד. תוהו ובוהו ובלבול הם לא מצבים טבעיים של החיים. הם קיימים רק כאשר לא מבינים חוקי טבע ולא פועלים לפיהם. הנה חלק מחוקי הטבע של ארגון והתארגנות.