סקירה של הקורס: מרכיבי ההבנה
כלים של סיינטולוגיה לחיים | ראה את כל הקורסים
The Technology of Study
The Dynamics of Existence
The Components of Understanding
The Emotional Tone Scale
Communication
Assists for Illnesses and Injuries
Answers to Drugs
How to Resolve Conflicts
Integrity and Honesty
Ethics and Conditions
The Cause of Suppression
Solutions for a Dangerous Environment
Marriage
Children
Tools for the Workplace
Basics of Organizing
Targets and Goals
Investigations
Fundamentals of Public Relations
מרכיבי ההבנההוא קורס און ליין חינם שאתה יכול להתחיל באופן מיידי. זהו שירות שאנחנו נותנים לך, ללא תשלום.
אם כבר התחלת את הקורס הזההתחבר כאן»
התחל עכשיו »
התחל את קורס האון-ליין שלך בחינם.

מרכיבי ההבנה
סקירת הקורס

ספרים לשיפור-עצמי, הרדיו, הטלוויזיה והמרצים לשיפור-עצמי – כולם מציעים שפע פתרונות לבעיית הבנת החיים. אך זרם הבעיות הבלתי פוסק של האדם עדיין אינו נפתר.

בקורס זה ובחוברת הנלווית לו, יורד ל. רון האברד ליסודות שמתחת ל-"פתרונות" האלה, ומספק את הידע הבסיסי שמסביר מהי באמת הבנה.

מה תוכל לעשות עם הידע הזה? אם תדע מהי באמת הבנה, יהיו לך הכלים לטפל בחיים עצמם. כלומר, יהיו לך כלים שבעזרתם תוכל להבין טוב יותר כמעט כל דבר – כולל האנשים שאתה מכיר.

הידע הזה יאפשר לך לעזור לאנשים שחווים קשיים שנובעים מאי-הבנות, נקודות מבט שונות, מערכות יחסים הרוסות ובעיות נוספות שיכולות להפוך את החיים לשרשרת של מצוקות בלתי פוסקות. אתה תלמד על מרכיבי ההבנה וכיצד הם פועלים יחדיו כדי להפוך את ההבנה לאפשרית. בעזרת המיומנויות שניתן לרכוש מלמידת היסודות האלה, תוכל לעזור לאחרים להבין שוב את חבריהם ואת העולם הסובב אותם.

זה אמנם רק חלק מהטכנולוגיה המלאה שמר האברד פיתח בנושא, אך הוא יספיק כדי לשנות את הגישה שלך לחיים. והשימוש בו יעזור לך לשגשג בכל תחומי הפעילות האנושית.

אם חוסר הבנה הוא אכן אחד המקורות לבעיותיו של האדם, תאר לעצמך לאן אפשר יהיה להגיע ללא המגבלה הזאת. מיליוני אנשים מיישמים את הידע הזה ומגיעים לגבהים שהם יכלו רק לחלום עליהם – ועוזרים לאחרים בהצלחה להגיע לאותם גבהים.