מרכיבי ההבנה

קורס אונליין

בקורס הזה תלמד:

  • שלושת המרכיבים שמביאים להבנה של כל דבר ואיך הם קשורים ביניהם.
  • איך תוכל לשפר מערכות יחסים עם כל אחד.
  • הכלים המדויקים שאתה צריך כדי להגביר את הבנתך עם כל מי שאתה מכיר ועם העולם סביבך.

סקירת הקורס

מדפי הספרים לשיפור עצמי בחנויות ספרים, גלי האתר ונואמים של שיפור עצמי בסיבוב הרצאות – כולם מציעים שפע של פתרונות לבעיות של הבנת החיים. אבל הזרם האינסופי של קשיים שיש לאדם עדיין לא נפתר.

בקורס הזה, ל. רון האברד יורד מתחת לכל ה-"פתרונות" האלה כדי לספק את הידע הבסיסי של מה באמת מרכיב הבנה.

מה תוכל לעשות עם הידע הזה? כשתדע מהי באמת הבנה, יהיו לך הכלים לטפל בחיים עצמם. זה אומר שיהיו לך הכלים שבעזרתם תוכל להבין טוב יותר כמעט כל דבר – כולל האנשים שאתה מכיר ובא איתם במגע.

הידע הזה יאפשר לך לעזור לאחרים שחווים את המצוקות הנגרמות על-ידי אי-הבנות, נקודות מבט שונות, מערכות יחסים הרוסות ותחלואים אחרים שהופכים את חייו של האדם לשרשרת מתמשכת של תלאות. אתה תלמד את מרכיבי ההבנה, איך הם קשורים זה לזה ואיך הם מביאים להבנה. עם המיומנויות שניתן לרכוש מלימוד היסודות הכלולים כאן, תוכל לעזור להחזיר אחרים להבנה עם זולתם ועם העולם סביבם.

למרות שנמצא כאן רק חלק מהטכנולוגיה המלאה שמר האברד פיתח בנושא הזה, הוא מספיק כדי לשנות את גישתך לחיים. והשימוש בו יעזור לך לשגשג בכל היבט של פעילות אנושית.

אם חוסר הבנה הוא אומנם מקור לבעיות של האדם, תאר לעצמך מהם הפוטנציאלים שלו ללא המכשול הזה. מיליוני אנשים שמיישמים את הידע הזה מגיעים לגבהים שבעבר הם רק חלמו עליהם – ועוזרים לאחרים בהצלחה להגיע לאותם הגבהים.

 

פרטי הקורס

קלות הלמידה

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה ושאלות כדי לבדוק את הבנתך.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר את הלוג-און האישי שלך באתר של Scientology. ברגע שנכנסת, התוכנית אונליין תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד שתסיים אותו במלואו, כאשר כל חומרי הקורס נמצאים בתוך האתר של Scientology.

משך הקורס

4 שעות. אבל אתה יכול לעשות את הקורס בקצב שלך. במילים אחרות, אין בו הגבלת זמן. הקורס הוא השירות שאנחנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרים

חוברת: מרכיבי ההבנה
או 'ספר-העזר של Scientology'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס אונליין. במילים אחרות, לאחר שנכנסת, אתה יכול לקרוא את החומרים מתוך תוכנית הקורס אונליין תוך כדי ביצוע כל צעד. אבל אנחנו ממליצים שתוריד ללא תשלום או תרכוש את החוברת, כדי לעבור עליה ולהיעזר בה כאשר אתה לא מחובר לתוכנית הקורס.

פיקוח

אם בכל עת אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורס אונליין, שתוכל ליצור איתו קשר באמצעות הכפתור "זקוק לעזרה?" בתוכנית הקורס אונליין שלך. מפקח הקורס אונליין יעזור לוודא שאתה מבין ומשיג את מרב התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית היא שתוכל ליישם במלואם את הנתונים הכלולים בו.

סיום הקורס

עם הסיום של הקורס מרכיבי ההבנה, תקבל תעודה באי-מייל.

 

סיפורי הצלחה

"אני גאה לומר שסיימתי את הקורס 'מרכיבי ההבנה' שהוצע על-ידי היועצים הרוחניים המתנדבים. הקורס הזה מאוד עזר לי בחיי היומיום שלי. אחרי שלמדתי את העקרונות של אהדה, ממשות ותקשורת, אני יכולה עכשיו לתקשר כמעט עם כל אחד בקלות. אני עובדת בעבודה שבה תקשורת טובה היא חיונית, אבל פתאום קלטתי שהעלאת הרמה של תקשורת עוזרת לכל תחום בחיי. תארו לעצמכם עולם שבו כולם מיומנים ביצירת תקשורת. איך שהעולם הזה יהיה עולם טוב יותר לחיות בו!

לפני שעשיתי את הקורס הזה, היו לי הרבה קשיים בעבודה. החברה שאני עובדת בה עברה כמה שינויים שלא בישרו טובות מבחינת התומכים שלנו. בתור מנהלת במקום הזה, נשאתי בנטל של אי שביעות רצונם. הלחצים מחילופי הדברים האלה עם אנשים התישו אותי עד כדי כך שלא חשבתי שאוכל להמשיך בתפקיד הנוכחי שלי. התקשרתי למספר חינם של היועצים הרוחניים המתנדבים כדי לבקש תמיכה, והופניתי לקורס המסוים הזה.

אחרי שעשיתי את הקורס הזה, שמתי לב שלעתים קרובות אני יכולה להימנע מאי-הבנה וקונפליקטים. למעשה היו פעמים שהופנה אליי אדם כועס ובסוף השיחה האדם למעשה הודה לי! לזה אני קוראת הישג!

באופן כללי, מאז הקורס הזה, האינטראקציות שלי עם אנשים אחרים היו הרבה יותר מהנות ובתור בונוס נוסף אני מקבלת סיפוק רב יותר מהעבודה שלי. אני מאוד מרוצה מהתוצאות שהשגתי ואני ממליצה לכולם על הקורס הזה!"

א"ק


"הקורס הזה איפשר לי ליצור שפע בכל תחום של חיי. אהדה, ממשות ותקשורת [ARC] יוצרות משולש שבו ההתנסויות שלי עם אנשים, מקומות ודברים עוברות שינוי.

אני מפתח את האהדה שלי בצורה אובייקטיבית מבלי לשפוט כשאני בוחן את הסביבה שסביבי. אני רואה דברים כפי שהם ולא כפי שהם לא; אני רואה אנשים כפי שהם ולא כפי שהם לא. לכן, ההנאה שלי מהעולם היא פשוט אושר עילאי!

כשאני בתקשורת או לא בתקשורת, אני יודע שהאהדה שלי ו/או הממשות שלי מתאימות או לא מתאימות לאלה של אנשים אחרים, וכל מה שאנחנו עושים זה רק לבסס מחדש את משולש ה-ARC כדי להבין יותר!

אחת מפריצות הדרך שהיו לי היא שאני יותר אחראי, אני יותר מודע לכך שאני בעמדת גרימה לגבי החיים שלי. השאלה שנהגתי לשאול את עצמי היא מה חשוב בעיניי? ישנה המשפחה שלי, הקריירה שלי, הבריאות שלי, הזוגיות שלי. ואותם איזורים בחיי שאני מחויב לשפר כדי לפתח עוד ועוד הבנה בעזרת משולש ה-ARC. תודה."

דד"ס