מביאים את סיינטולוגיה לעולם

מרכז הפקות המדיה של סיינטולוגיה

מרכז הפקות המדיה של סיינטולוגיה

– קומפלקס המתפרש על עשרים דונם על שדרות סנסט בהוליווד, קליפורניה. האולפן, שנבנה במקור ב-1912, כולל אולפני צילום, חדרים לצוותים היצירתיים, איזורים להפקה של אפקטים חזותיים, עריכת וידיאו, הנפשה, הקלטה ומיקסינג של אודיו, תרגומים ודיבוב לשפה זרה – כל ההיבטים הכלולים ביצירה של סרטים, שידורי רדיו או טלוויזיה ואינטרנט – וכל זה ברמה שאין דומה לה.

מידע נוסף »


Bridge Publications

מאז שחרור הספרים וההרצאות של 'היסודות' של דיאנטיקה וסיינטולוגיה ב-2007, סיינטולוגים הציפו את הארגונים שלהם במספרים גדולים יותר מאי פעם. הביקוש לחומרים גדל פי כמה, וככל שחברי הקהילה התקדמו דרך הספרים וההרצאות האלה, מספר האנשים החדשים שהגיעו כדי ללמוד על סיינטולוגיה גדל אף הוא. … מידע נוסף »


מרכז ההפצה והתפוצה הבינלאומי

מרכז ההפצה והחלוקה של ארגון הסיינטולוגיה הבינלאומי הוא מתקן הדפסה וייצור יחיד מסוגו. ייצור, חלוקה וניהול פנים-ארגוניים שנעשים כולם תחת קורת גג אחת על-ידי חברי צוות של הארגון. מרכז זה מייצר חומרי הפצה ליותר מ-10,000 ארגונים ומרכזים של סיינטולוגיה וקבוצות שקשורות אליה בכל העולם ומאפשר לארגונים אלה לעמוד בביקוש חסר התקדים לשירותים ולתוכניות של סיינטולוגיה. מידע נוסף »


New Era Publications International ApS

סיינטולוגיה היא דת עולמית – רק בת 60 וכבר חברים בה מיליוני אנשים. העקרונות האוניברסליים שלנו מציעים תבונה ומשמעות לכל אדם, לא משנה מאיזה רקע או אמונה. ואנחנו עושים זאת ביותר מ-50 שפות. מיליוני אנשים ברחבי העולם, בכל אחת מהשפות הללו, גילו ש- "סיינטולוגיה פועלת". האתגר שהיינו צריכים להתמודד איתו היה שהחומרים שלנו יגיעו לכל האנשים האלה בכל הארצות האלה. מידע נוסף »


Golden Era Productions

סיינטולוגיה היא באמת דת של המאה ה-21 ועל כן עושה שימוש בטכנולוגיה של המילניום החדש על מנת לבצע את משימתה הדתית. הארגון נכנס לעידן המולטימדיה עם הקמתם של אולפני הסרטה והקלטה מהשורה הראשונה, Golden Era Productions. זהו מרכז ההפצה העולמי של כל דת הסיינטולוגיה. הוא ממוקם על שטח של 2,000 דונם בדרום קליפורניה, ואחראי על כל הפקות הסרטים, הווידאו, הטלוויזיה, האינטרנט והאירועים הבינלאומיים.

מידע נוסף »