יועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה

עזרה אמיתית לכל אחד, בכל מקום

בין אם הם משרתים בקהילות שלהם או בקצה השני של העולם, הסיסמה של היועץ הרוחני המתנדב של סיינטולוגיה היא "ניתן לעשות משהו בקשר לזה." התוכנית שנוצרה באמצע שנות ה-70 ע"י ל. רון האברד בחסות ארגון הסיינטולוגיה הבינלאומי בתור שירות חברתי דתי, מהווה כיום את אחד מכוחות ההצלה העצמאיים והבינלאומיים הגדולים והבולטים ביותר.

השליחות של היועץ הרוחני המתנדב היא להיות "אדם שעוזר לזולתו על בסיס התנדבותי על-ידי השבת המטרה, האמת והערכים הרוחניים לחייהם של אחרים." מאות אלפים, סיינטולוגים ואחרים, הוכשרו באופן אישי או און-ליין בקשת רחבה של כישורים שעושים שימוש ביסודות של סיינטולוגיה כדי להביא להקלה מסבל פיזי, נפשי או רוחני ולשפר כל היבט של החיים - תקשורת, למידה, נישואין, הורות, התמודדות עם מתחים, הצלחה במקום העבודה, השגת מטרות ועוד רבים אחרים.

בנוסף, רשת עולמית של מתנדבים יוצרת את צוות המענה הקבוע של יועצים רוחניים מתנדבים למקרי אסון שמתגייס בזמני אסונות, מעשה ידי אדם או טבע, כשהם נענים לקריאה בכל זמן שצריכים אותם. תוך שהם משתפים פעולה עם כ-1,000 ארגונים וסוכנויות, הם הפעילו את כישוריהם ואת ניסיונם במתן תמיכה פיזית וסיוע רוחני במאות אתרי אסון.