קורסים לשיפור החיים
כלים של SCIENTOLOGY – הידע החיוני של החיים

אתיקה והישרדות
5 קורסים
שאיפות ומטרות
6 קורסים
הישרדות ושגשוג
3 קורסים
נישואין
3 קורסים
ילדים
3 קורסים

האושר שלך הוא קרוב לוודאי הנכס בעל הערך הרב ביותר שלך. קורסי Scientology לשיפור החיים מספקים את הכלים להשיג את האושר שאתה רוצה.

הם מבוססים על התגליות הבסיסיות של ל. רון האברד על הקיום – פריצות דרך אשר עונות על השאלות הבוערות ביותר בחיינו.

יש עשרים קורסים בסך הכול. כל אחד מהם עוסק בחלק מסוים של החיים, וכל אחד מהם מכיל את העובדות והכלים כדי להפוך את אותו היבט של החיים למה שהוא אמור להיות. 'קורסי Scientology לשיפור החיים' מספקים לך את המיומנויות כדי להצליח במערכות יחסים, נישואין, משפחה ופיננסים, את הידע-איך כדי להתגבר על עליות וירידות, לדעת במי אתה יכול לבטוח, לארגן את חייך, להשיג את שאיפותיך והרבה יותר.

עם ידע אמיתי וכלים ממשיים, ניתן לסדר את כל מה שלא בסדר בחייך, וכל מה שטוב בחייך יכול להיות אפילו יותר טוב.

"שאיפתה של Scientology היא לגרום לאדם להיות מסוגל לחיות חיים טובים יותר על פי הערכתו שלו ועם זולתו, ולשחק משחק טוב יותר."

– ל. רון האברד

"הקורס הזה היה כמו חוברת הדרכה על איך להשתמש במטה קסמים. הוא הראה לי איך לעשות דברים מדהימים. ידעתי שאני מסוגלת לעשות את הדברים האלה. פשוט לא ידעתי איך, אבל עכשיו אני יודעת!" – ר"ד

"אהבתי את הקורס הזה!!! הרגשתי כאילו זו תוכנית שנכתבה במיוחד עבורי. יש כלים שאני יכול להכניס לשימוש מיידי". – ק"ר

השב לעצמך את כל ההנאה והאושר ששייכים לך בצדק.
קורסי Scientology לשיפור החיים
יראו לך את הדרך.

כלים שמבוססים על פריצות הדרך של Scientology על החיים.

קורסי Scientology לשיפור החיים מספקים לך כלים של Scientology עבור החלקים החיונים ביותר ולפעמים המטרידים ביותר בחיים. כל אחד מעשרים הקורסים הרשומים כאן מגיע עם חוברת עבודה שמכילה את כל השיעורים והחומרים הנחוצים עבור הקורס.

כל קורס תוכנן בקפידה להפוך את הלמידה שלך לאפקטיבית ויעילה. הם כוללים שפע של כלים מעשיים ומטלות שעוזרים לך ללמוד ולהבין את העקרונות של כל קורס כדי שתוכל ליישם אותו בחייך בצורה מלאה ומיידית. אפילו לפני שתסיים את הקורס, תמצא את עצמך משתמש בידע הזה בצורה אינטואיטיבית וללא מאמץ.


אתיקה והישרדות

יום אחד אתה למעלה, למחרת אתה למטה – השג יציבות!

אם מישהו הצליח בחיים ופתאום מצבו נעשה גרוע יותר, זה קורה בגלל סיבה ספציפית. כאן תמצא את פריצות הדרך המדהימות של Scientology שפותרות זאת לתמיד. בעזרת הקורס הזה, תוכל לשנות את חייך לנצח.

האם ישנו מסלול מוכח להצלחה ולאושר?

הדרך הבטוחה להצלחה היא לממש את האידיאלים שלך. אבל קשה להשיג הצלחה ואושר בלי הידע-איך של Scientology כדי לעשות זאת. הקורס הזה הוא ההזדמנות שלך להפוך את חלומותיך למציאות עובדתית.

דע את הסודות של חברויות שמתמידות לאורך זמן

עם עקרונות של Scientology שנותנים לך את המרכיבים של מערכות יחסים כנות, תוכל לפתח אותן ולשמור עליהן בקלות. פריצות הדרך ביחסי אנוש שתלמד בקורס הזה מביאות הסכמה הדדית וחיים מאושרים ומלאי שיתוף פעולה.

דע במי אתה יכול לבטוח

כאן תמצא את פריצות הדרך של Scientology שמראות לך את היסודות האמיתיים של התנהגות אנושית, כדי שתוכל באמת לדעת במי לבטוח. בעזרת הידע שתלמד בקורס הזה, תבטל את ה-״מקריות״ של יחסים אישיים ותתקדם לעבר עתיד מבטיח.

הייה בטוח בעצמך

כשמישהו מאבד ביטחון עצמי, יש לכך סיבה ספציפית. טפל בזה וניתן יהיה להשיב לו את הביטחון העצמי שלו. כאן תמצא את העקרונות של Scientology שמאפשרים את כל זה. הידע והכלים בקורס הזה יעזרו לך להשיג רמה חדשה של ביטחון, להצליח לבצע יותר ולהתקדם לעבר רמה גבוהה יותר של הצלחה אישית.


שאיפות ומטרות

היכנס לפעולה והשג יותר

אתה יכול באמת להתקדם בחיים, ועם פריצות הדרך האלו של Scientology, לדחוף קדימה ולהשיג את יעדיך. כאשר תדע מה מונע ממישהו להתקדם, תוכל להגביר את המוטיבציה שלך ולהשיג את שאיפותיך הגבוהות יותר.

דע את הצעדים המדויקים לחיים טובים יותר

כאן תמצא את פריצות הדרך המדהימות של Scientology שמיליוני אנשים השתמשו בהן כדי לטפל בסיטואציות במדויק ובאמת לשגשג בחיים. כאשר תדע ותיישם את הנתונים בקורס הזה, תוכל לטפל בכל מצב גרוע ולחזק מצבים חיוביים.

כוחה של התארגנות הוא שלך

עם פריצות הדרך של Scientology על התארגנות, תוכל להשיג את היעדים שלך במהירות ובקלות. כאשר תדע את חוקי הטבע המתוארים בקורס הזה ותשתמש בהם, תוכל לארגן כל פעילות כדי להימנע מבלבול, להבטיח יציבות ולהשיג את יעדיך.

עשה יותר בפחות זמן

דע את הכלים של Scientology לביצוע דברים בפחות מתח, בפחות לחץ ובפחות זמן, כדי שתוכל להשיג את מה שאתה רוצה בחיים. הקורס 'ניהול זמן יעיל׳ מראה לך איך לבצע יותר במהירות רבה יותר, באמצעות היסודות של יעילות.

הגשם את חלומותיך

כאשר תדע את העקרונות של Scientology להצבת שאיפות ולהשגתן, תוכל להגשים אפילו את החלומות הפרועים ביותר שלך. עם הכלים שתלמד בקורס הזה, תוכל לנסח, לתכנן ולהשיג שאיפות שבעבר היו רק חלום.

שלוט במיומנויות המנהיגות

כאן תמצא את פריצות הדרך של Scientology שמראות לך מה באמת יוצר מנהיג, כדי שתוכל להנהיג אחרים בהצלחה ובביטחון. כשאתה מצויד בידע הזה, תוכל לזכות בכבוד ובשיתוף פעולה מצד האנשים שבאחריותך ולעזור לאלו שבאמת אכפת לך מהם.


הישרדות ושגשוג

מלחץ להצלחה

עם פריצות הדרך של Scientology שמספקות את הנוסחאות הטבעיות כדי לטפל במשבר פיננסי, תוכל להפסיק לדאוג בנוגע ל-"פיננסים". כאשר תדע ותבין את העקרונות בקורס הזה, תוכל לשלוט בעתידך ולהתקדם לעבר יעדיך הגבוהים יותר.

פתח את הדלת להצלחה

פריצות הדרך של Scientology שמראות לך איך להשיג כושר פירעון, כדי שתוכל להשיג ביטחון בקלות. כאשר תיישם את האמיתות הבסיסיות הכלולות בקורס הזה, הן יוכלו להוביל לשגשוג כלכלי ממושך ולחיים שבהם תהיה פנוי לעסוק בתחומי הקיום החשובים יותר.

השג שפע בכל הדברים

כשתבין ותשתמש בעקרונות הבסיסיים האלו של Scientology, תוכל להשיג שפע. כשתבין את היסודות ותשתמש בכלים שאתה לומד בקורס הזה, תוכל להשיג שליטה מלאה בעתיד שלך.


נישואין

התחילו חיים של אושר ביחד

עם פריצות הדרך של Scientology שמראות לך מה בדיוק יוצר נישואין מוצלחים, נישואיך יוכלו להמשיך להתקיים עוד ועוד. כשתשתמש בידע ובכלים שתלמד בקורס הזה, תוכל למפות נתיב בטוח לנישואין מאושרים ומספקים.

שמור את האושר חי וקיים

עם העקרונות של Scientology שמראים לך מה בדיוק גורם לנישואין להישאר מלוכדים, תוכל להביא אושר והנאה אינסופיים. כשתשתמש בידע שתלמד בקורס הזה, תיצור מערכת יחסים ששניכם תוכלו לחלוק אותה עם הנאה למשך כל חייכם.

קבל בחזרה את האושר שחלקתם בעבר

עקרונות של Scientology שמלמדים מה בדיוק גורם לנישואין להישאר מלוכדים, כדי שתוכל לבנות מחדש מערכת יחסים באמת מאושרת. האמיתות הבסיסיות בקורס הזה משפיעות על כל מערכות היחסים, ומהוות טכנולוגיה באמת מעשית שהצילה אלפי נישואין.


ילדים

תן לתינוקך את הטוב ביותר בחיים

עם פריצות הדרך של Dianetics ו-Scientology שמראות לך מה משפיע על עתידו של תינוק, תוכל לעזור לילדך להתחיל את החיים ברגל ימין. בקורס הזה, גם האם וגם האב ישיגו ידע וכלים שישפרו את רווחתו של התינוק במידה המֵרבית.

בנה את העתיד של ילדך

כאן תמצא עקרונות של Scientology שאיתם תוכל לעזור לילדך לבנות חיים יציבים ופרודוקטיביים. כשתשתמש בהם, תוכל לעזור לילדך להפוך לבן משפחה מאושר ותורם אשר פועל מתוך דטרמיניזם-עצמי – ונכס לחברה.

צור הרמוניה עם בני העשרה

המעבר מילדות לבגרות יכול להיות משימה קשה להורים, אבל כאן נמצאים עקרונות של Scientology שמראים לך איך לעשות זאת. כשתדע את הכלים בקורס הזה ותשתמש בהם, תוכל לעזור לילדיך בני העשרה להשיג הצלחה משביעת רצון לכל חייהם.