איך ליצור תינוק מאושר

עם פריצות הדרך של Dianetics ו-Scientology שמראות לך מה משפיע על עתידו של תינוק, תוכל לעזור לילדך להתחיל את החיים ברגל ימין.

מההתעברות ועד סוף הינקות, כל הורה רוצה לעשות כמיטב יכולתו למען הילד שלו ולתת לילד שלו את ההתחלה הטובה ביותר שאפשר בחיים.

אבל מה אימא צריכה לעשות? ממה היא צריכה להימנע? ומה האבא צריך לדעת כדי להיות הורה טוב? הורים צריכים לדעת מה יכול להשפיע על תינוק שטרם נולד. אם ילד יכול לזכור דברים מלפני הלידה, מה ההורים צריכים לעשות כדי להועיל לילד יותר מכול?

בקורס הזה תלמד:

  • ממה להימנע בתור אֵם הרה ומה לעשות כדי להגן על ילדך במהלך התפתחותו ברחם – ובמהלך הלידה והינקות.
  • למה חשוב שתטפלי בעצמך בתור אֵם הרה ואילו צעדים עלייך לנקוט למען הילד שלך.
  • איך לעשות סיועים כדי לעזור לעצמך בתור אֵם ולהועיל לילד שלך.

בקורס הזה, גם האם וגם האב ישיגו ידע וכלים שיגדילו באופן המרבי את רווחתו של התינוק. אתה תדע ממה להימנע ומה לעשות כדי שהשנים הראשונות של ילדך יהיו הטובות ביותר.

"לא ניתן 'לקלקל' ילד באמצעות אהבה וחיבה. ... ילד זקוק לכל האהבה והחיבה שהוא יכול לקבל."

– ל. רון האברד

"הקורס הזה הוא באמת מה שהייתי צריכה כדי לעזור לנו להפוך להורים בעלי ידע רב יותר. אחרי שקראתי אותו התחלתי מיד ליישם אותו. באופן כללי, אני מרגישה מוכנה יותר לטפל בעצמי ובתינוק בצורה אפקטיבית יותר עכשיו ובעתיד!" – ג"פ

"הקורס הזה מלמד אותך להכין הכול (החל מעצמך בתור אֵם הרה) כדי ללדת תינוק מאושר. הקורס נותן לך כלים כדי להבטיח שהתינוק שלך יהיה מאושר". – מ"מ

"למדתי כל-כך הרבה שלא ידעתי לפני כן על תינוקות, היריון ותינוקות שזה עתה נולדו. המידע כל-כך חשוב. אני באמת שמחה שעשיתי את הקורס לפני שילדתי את הילד הראשון שלי. אין גבול לכמות הדברים שלמדתי. דברים שלא תלמדו בשום מקום אחר חוץ מ-Scientology". – ג"ב

קורסים לחיים: נוצרו לשם הבנה קלה ואפקטיבית.

את הקורסים לשיפור החיים לומדים תוך שימוש בפיתוח של Scientology שנקרא "דף מעקב". כל צעד בקורס רשום ברצף והאדם מסמן אותו כאשר הוא הושלם. זה מאפשר לכל תלמיד ללמוד במהירות האופטימלית שלו.

משך הקורס הוא 3 ימים במערכת שעות חלקית.

הירשם לקורס 'איך ליצור תינוק מאושר'
קורסי SCIENTOLOGY מוצעים כל יום

ארגון ה-Scientology הקרוב אליך