השכלה עולמית

מקדמים זכויות אדם בכל העולם

בעולם שבו אנשים מקבלים מטר של דיווחי תקשורת מדאיגים על הפרת זכויות אדם - החל מהתקפות גז רעילות ועד לסחר בבני אדם, עוני ורעב מעשה ידי אדם - מעטים מבינים את זכויותיהם ומעטים עוד יותר יודעים איך ליישם אותן.

כמסורת מתמשכת להגן על יעד החופש עבור כולם, שואפים ארגוני הסיינטולוגיה וחבריהם לתקן את המצב באמצעות מתן חסות לאחת היוזמות הנרחבות ביותר בנוגע למידע לציבור וחינוך לזכויות אדם שהיא 'מאוחדים למען זכויות אדם' ולתוכנית שלה לצעירים - 'נוער למען זכויות אדם הבינלאומי'.

השאיפות של ארגונים אלו, שאינם למטרת רווח ואינם דתיים הן כפולות: ללמד בני נוער את זכויות היסוד שלהם ובכך להעלות באופן משמעותי את המודעות בדור אחד ולעתור לממשלות כדי שיישמו ויאכפו את הסעיפים של 'ההכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות אדם' של האומות המאוחדות משנת 1948 - הכרזה שהיא המסמך הבכיר בתחום זכויות אדם - ויתנו תמיכה רשמית לחינוך בנושא זכויות אדם בבתי ספר.

'מאוחדים למען זכויות אדם' ו-'נוער למען זכויות אדם' תומכים בשפע של פעילויות ומספקים משאבים חינוכיים ב-17 שפות שמקדמים את היוזמה הזאת בכל שכבות החברה. התוכניות האלו מתקבלות בחום על-ידי רבים ומשתמשים בהן בבתי ספר ובמוסדות דת, בקבוצות אזרחיות וקהילתיות, בארגוני זכויות אדם, כוחות משטרה, צבאות וארגונים ממשלתיים ברחבי העולם.