יסודות ההתארגנות

קורס אונליין

בקורס הזה תלמד:

  • כיצד אתה יכול להימנע מהסחות דעת ומעומס יתר ולהבטיח את הצלחתך בכל פעילות.
  • הצעד הראשון שאתה חייב לעשות כדי לארגן בהצלחה כל דבר, בין אם זאת הקריירה שלך או חברה שלמה.
  • מהו לוח התארגנות ואיך בדיוק ליצור אותו כדי לגרום לפעילות, לפרוייקט או לקבוצה שלך להיות פרודוקטיביים יותר.

סקירת הקורס

כולם מכירים בכך שאם דברים היו מאורגנים בצורה טובה יותר, אנשים היו במצב טוב יותר. כולנו התנסינו בבירוקרטיה, במשרדי ממשלה שלא נותנים יחס אישי או בחברות מסחריות לא אכפתיות. הבעיה של ארגון גרוע היא חמורה ועולה טריליונים בבזבוז, בחוסר יעילות ובפרודוקטיביות נמוכה יותר.

ברמה אישית יותר, ארגון הוא פקטור מרכזי – ולעתים קרובות פקטור חסר – בהצלחה אישית. הוא גם הכרחי למשפחה משגשגת. כדי שאדם יגשים את שאיפותיו, ולא משנה עד כמה הן גדולות או קטנות, דרוש לו ידע בארגון. איך תנהל את זמנך, את הפעילויות שלך ואת המשאבים שלך בצורה היעילה והפרודוקטיבית ביותר? איך תצמצם הסחות דעת למינימום? ואיך תתאם את כוחותיך כדי להגשים את המטרות שלך?

ל. רון האברד זיהה שלאדם היתה חסרה הבנה של איך לארגן את הפעילויות שלו בדיוק כפי שחסרה לו הבנה על טבעו הרוחני האמיתי. וחלק ניכר ממחקרו הוקדש להבהרת הנושא של ארגון, משימה שהוא השלים במלואה.

הקורס הזה מכיל רק כמה מהעקרונות הבסיסיים ביותר של טכנולוגיית ההתארגנות שהוא פיתח, אבל היסודות האלה, כשלעצמם, מספיקים כדי להעשיר במידה רבה את הפעילות של כל תחום, בין אם של קבוצה או של אדם יחיד. תוהו ובוהו ובלבול הם לא מצבים טבעיים של החיים.

הם קיימים רק כאשר לא מבינים את חוקי הטבע ולא פועלים לפיהם. כאן תמצא כמה מחוקי הטבע של ארגון והתארגנות.

 

פרטי הקורס

קלות הלמידה

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה ושאלות כדי לבדוק את הבנתך.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר את הלוג-און האישי שלך באתר של Scientology. ברגע שנכנסת, התוכנית אונליין תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד שתסיים אותו במלואו, כאשר כל חומרי הקורס נמצאים בתוך האתר של Scientology.

משך הקורס

4 עד 6 שעות. אבל אתה יכול לעשות את הקורס בקצב שלך. במילים אחרות, אין בו הגבלת זמן. הקורס הוא השירות שאנחנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרים

חוברת: יסודות ההתארגנות
או 'ספר-העזר של Scientology'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס אונליין. במילים אחרות, לאחר שנכנסת, אתה יכול לקרוא את החומרים מתוך תוכנית הקורס אונליין תוך כדי ביצוע כל צעד. אבל אנחנו ממליצים שתוריד ללא תשלום או תרכוש את החוברת, כדי לעבור עליה ולהיעזר בה כאשר אתה לא מחובר לתוכנית הקורס.

פיקוח

אם בכל עת אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורס אונליין, שתוכל ליצור איתו קשר באמצעות הכפתור "זקוק לעזרה?" בתוכנית הקורס אונליין שלך. מפקח הקורס אונליין יעזור לוודא שאתה מבין ומשיג את מרב התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית היא שתוכל ליישם במלואם את הנתונים הכלולים בו.

סיום הקורס

עם הסיום של הקורס יסודות ההתארגנות, תקבל תעודה באי-מייל.

 

סיפורי הצלחה

"רכשתי ידע רב יותר בנושא של התארגנות, שהיה מאוד מוגבל בעבר. עכשיו אני מרגיש בטוח בנושא הזה ובכל פעם שאני מתחיל פעילות כלשהי, אני מארגן את עצמי עם עשרים ואחת המחלקות מהחוברת, ומתחיל לבצע את העבודה כמו שצריך.

אני מיישם את זה בחיי האישיים, בחיי המשפחה וגם בארגון שלי שבו אני עובד ואני מקבל תוצאות חיוביות. שיניתי את לוח הארגון של החברה שלי, וכולם העריכו את היוזמה.

כשהגדרנו את הפונקציות והעבודות שכל התפקידים והעמיתים לעבודה במחלקה צריכים להשלים, הפיקוח על העבודה נעשה יותר ספציפי ויותר אפקטיבי.

אני מקווה להתפתח ביישום הידע הזה בכל היבט של חיי, וגם ללמד אחרים. תודה על שיתוף הפעולה האדיב ועל התמיכה שלכם."

א"מ


"זאת הזדמנות רבת-עוצמה ללמוד איך לשפר את איכות החיים שלי, בכך שאני אעשה שימוש בשיטות האלה של 'יסודות ההתארגנות'.

זה היה קורס נהדר – הוא לימד אותי איך לארגן את עצמי בצורה טובה יותר כדי להצליח לייצר, והבנתי עד כמה אבוד הייתי בנושא של להיות מאורגן בכל ההיבטים של חיי.

זאת היתה חוויה שלמה לגלות את כל זה, ועם הידע הזה אני יכול לעזור לאחרים לדעת על הקורס הזה וכך לעזור לעצמם לגדול ולשפר את חייהם כאנשים וכמנהיגים. אבל דבר ראשון, אדם חייב לארגן את עצמו כדי לשמש דוגמה לאחרים.

העולם שלי השתנה ב-180 מעלות עם הקורס הזה – זה תהליך של ארגון בכל ההיבטים של חיי. תודה על הקורס הזה, כי אני מתחיל לחיות את החיים מנקודת מבט חדשה."

ה"פ