חקירות

קורס אונליין

בקורס הזה תלמד:

  • לזהות מה גורם למשהו להיות הגיוני או לא הגיוני.
  • כיצד לנתח מידע כדי שתדע בדיוק מה לעשות לתיקון סיטואציה.
  • המיומנויות שאתה צריך כדי לזהות את הסיבות האמיתיות מאחורי הצלחה או כישלון בכל היבט של החיים.

סקירת הקורס

אנשים רבים עוברים את החיים בצורה די מקרית ולא מתוכננת, מחפשים רעיונות כדי להסביר למה הפרוייקטים שלהם משתפרים או מתדרדרים, למה הם מצליחים או למה הם לא. אבל ניחושים ו-"תחושות בטן" הם לא מאוד אמינים. וללא הידע של איך למעשה לחקור סיטואציות, טובות או רעות, ולהשיג את העובדות האמיתיות, אדם נסחף בים של נתונים שלא עברו הערכה.

חקירה מדויקת היא, למעשה, נכס נדיר. הנטייה של האדם בעניינים שהוא לא מבין היא לקבל את ההסבר הראשון שמוצע, ולא משנה עד כמה הוא לקוי. לכן לא נעשה שימוש בטכנולוגיית החקירות והיא לא לוטשה. אבל ל. רון האברד עשה פריצת דרך בנושא של לוגיקה והפעלת שיקול דעת, שהובילה לפיתוח של הדרך הראשונה שהיא באמת אפקטיבית לחפש ולמצוא בעקביות את הגורמים האמיתיים לדברים.

הידיעה איך לנהל חקירה נותנת לאדם את היכולת לנווט דרך העובדות והדעות האקראיות ולצאת מזה עם הסיבות האמיתיות שמאחורי הצלחה או כישלון בכל היבט של החיים. כאשר אדם מגלה באמת למה דברים הם כמו שהם, הוא יכול לתקן ולשפר סיטואציה – כל סיטואציה. זוהי טכנולוגיה שערכה לא יסולא בפז לאנשים מכל תחומי החיים. 

 

פרטי הקורס

קלות הלמידה

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה ושאלות כדי לבדוק את הבנתך.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר את הלוג-און האישי שלך באתר של Scientology. ברגע שנכנסת, התוכנית אונליין תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד שתסיים אותו במלואו, כאשר כל חומרי הקורס נמצאים בתוך האתר של Scientology.

משך הקורס

8 עד 10 שעות. אבל אתה יכול לעשות את הקורס בקצב שלך. במילים אחרות, אין בו הגבלת זמן. הקורס הוא השירות שאנחנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרים

חוברת: חקירות
או 'ספר-העזר של Scientology'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס אונליין. במילים אחרות, לאחר שנכנסת, אתה יכול לקרוא את החומרים מתוך תוכנית הקורס אונליין תוך כדי ביצוע כל צעד. אבל אנחנו ממליצים שתוריד ללא תשלום או תרכוש את החוברת, כדי לעבור עליה ולהיעזר בה כאשר אתה לא מחובר לתוכנית הקורס.

פיקוח

אם בכל עת אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורס אונליין, שתוכל ליצור איתו קשר באמצעות הכפתור "זקוק לעזרה?" בתוכנית הקורס אונליין שלך. מפקח הקורס אונליין יעזור לוודא שאתה מבין ומשיג את מרב התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית היא שתוכל ליישם במלואם את הנתונים הכלולים בו.

סיום הקורס

עם הסיום של הקורס חקירות, תקבל תעודה באי-מייל.

 

סיפורי הצלחה

"למדתי איך להשתמש בגישה מעשית יותר למציאת פתרונות לבעיות ולסוגיות שכיחות שאחרת הייתי מתקשה לפתור.

הקורס 'חקירות' נתן לי נקודת מבט שונה בנוגע לאופן שבו צריך להסתכל על בעיה ולנתח אותה. הוא הראה לי איך לשמור על מבט ממוקד יותר לגבי הסוגיה המדוברת ואיך למצוא פתרונות מעשיים יותר לבעיה.

הוא בהחלט יעזור לי בצמיחה המתמדת שלי כסיינטולוג'יסט ויעזור לי בעסקים היומיומיים שלי ובחיי הפרטיים. הוא ייתן לי נקודת מבט שונה לגבי פתירת בעיות בחיים. שוב תודה."

ה"ס


"בקורס הזה למדתי איך לחקור איזור שיש בו דברים שהם לא בסדר, כדי למשוך בחוטים ולהמשיך לשאול שאלות באיזורים הלא הגיוניים עד שהנתונים ייחשפו ואפשר יהיה לטפל בסיטואציה ולתקן אותה. למדתי את כל ה-outpoints הספציפיים שיכולים להתקיים בסיטואציה ותרגלתי איך למצוא אותם עד שהרגשתי בנוח איתם. עשיתי את זה גם לגבי הנקודות החיוביות, כדי שאוכל למצוא אותן ולחזק אותן.

למדתי גם על החשיבות של מצב אידיאלי כדי להשוות אליו את המצב הנוכחי. למדתי את פעולות החקירה הדרושות כדי למצוא נתונים ולהיות מסוגל לתקן דברים על-ידי ביצוע חקירה נכונה ברצף הנכון ולמצוא את ה-'למה' הנכון מאחורי הדברים כדי שאפשר יהיה לטפל בסיטואציה."

ס"פ


"לכל דבר יש סיבה מאחוריו. ו-Scientology נתנה לי את היכולת ללמוד מהן אותן סיבות ולשלוט בהן. מיומנות החקירה – היכולת לחשוב בהיגיון ולהגיע לשורש הדברים – מאפשרת לי לבדוק כל סיטואציה בכל איזור של חיי, לטפל בה ולשפר אותה. הצלחתי לזהות outpoints בסביבת העבודה שלי, ולטפל בהן כדי שהעסק שלי יתקרב לעסק אידיאלי. כמעט שלא עובר יום בלי שאני איישם את הטכנולוגיה של מר האברד כדי לשפר את חיי בדרך כלשהי."

ס"ר