אתיקה ומצבי הפעולה

קורס און-ליין

בקורס זה אתה תלמד:

  • החוקים אשר, אם עוקבים אחריהם בצורה מדויקת יכולים להשיג עבורך שגשוג ושמחה עתידיים.
  • מהן סטטיסטיקות, איך אתה יכול להשתמש בהן כדי להעריך את המצב של כל פעילות, ולחזות מה יקרה בעתיד.
  • הצעדים המדויקים שאתה צריך ליישם כדי לשפר מייד כל מצב אישי או מקצועי שאתה מוצא את עצמך בו.

סקירת הקורס

לא משנה מהם הקשיים שיש לך בחיים, סיינטולוגיה מציעה פתרונות לכך.

היא מספקת טכנולוגיה מדויקת עם נוהלים הבנויים צעד אחר צעד בהם אתה יכול להשתמש כדי לטפל בבעיות ולשפר את החיים שלך ואת חיי הסובבים אותך.

קורסי הסיינטולוגיה און ליין מבוססים על העקרונות מתוך ספר-העזר של סיינטולוגיה. באמצעות קורסים אלה אתה תלמד:

הירשם לקורס סיינטולוגיה און ליין ותקבל את הכלים להתגברות על כל קושי בחיים ותוכל להגשים יותר בחייך ולחיות חיים שמחים יותר. מפני שלא משנה מהי הסיטואציה, עם סיינטולוגיה אפשר לעשות משהו בקשר לזה.

 

פרטי הקורס

למידה קלה

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר את החשבון האישי שלך באתר של סיינטולוגיה. ברגע שנכנסת, תנחה אותך התכנית און-ליין דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה, כשכל חומרי הקורס מסופקים מתוך האתר של סיינטולוגיה.

משך הקורס

8 עד 10 שעות כמו כן, אתה יכול לעשות את הקורס בקצב שלך. במילים אחרות,הקורס אינו מוגבל בזמן. הקורס הוא שירות שלנו עבורך,ללא תשלום.

חומרים

חוברת: אתיקה ומצבי הפעולה
או ספר-העזר של סיינטולוגיה

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.