היסודות של יחסי ציבור

קורס אונליין

בקורס הזה תלמד:

  • מהם יחסי ציבור וכיצד אתה יכול להשתמש בהם בהצלחה כדי להשיג את התמיכה שאתה זקוק לה מאחרים.
  • איך אתה יכול לזהות בצורה נכונה את הציבור שלך ולהגיע אליו עם מסר שהוא יגיב לו.
  • כלים רבים בעלי ערך שאתה יכול להשתמש בהם כדי לגרום למעשים הטובים שלך להיות ידועים היטב ומקובלים היטב.

סקירת הקורס

יחסי ציבור מספקים את האמצעים לתקשר את הרעיונות שלך ולדאוג שהם יתקבלו – מיומנות הכרחית ביותר כשעוסקים ברעיונות חדשים. זוהי דרך להשיג תמיכה עבור הפרוייקטים והפעילויות שלך.

יחסי ציבור, שבדרך כלל נחשבים לשיטה להשיג פרסום, היו בעבר נתונים למגבלות חמורות. זה היה עיסוק שחסרו בו מרכיבי מפתח מסוימים. היום, בזכות כמה תגליות חשובות ב-Scientology, ההתפתחויות הפכו את הפעילות כולה לשימושית ואפקטיבית יותר במידה משמעותית.

הליטוש ש-ל. רון האברד עשה ליחסי ציבור לא רק הופך אותם לחיוניים לכל קבוצה ולכל אדם, אלא מסיר את המגבלות שהיו טבועות בהם בעבר. למרות שהטכנולוגיה המלאה היא נרחבת, לעקרונות הבסיסיים המתוארים כאן יהיה ערך עצום לכל אחד שיש לו מטרה ראויה.

 

פרטי הקורס

קלות הלמידה

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה ושאלות כדי לבדוק את הבנתך.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר את הלוג-און האישי שלך באתר של Scientology. ברגע שנכנסת, התוכנית אונליין תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד שתסיים אותו במלואו, כאשר כל חומרי הקורס נמצאים בתוך האתר של Scientology.

משך הקורס

5 עד 6 שעות. אבל אתה יכול לעשות את הקורס בקצב שלך. במילים אחרות, אין בו הגבלת זמן. הקורס הוא השירות שאנחנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרים

חוברת: היסודות של יחסי ציבור
או 'ספר-העזר של Scientology'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס אונליין. במילים אחרות, לאחר שנכנסת, אתה יכול לקרוא את החומרים מתוך תוכנית הקורס אונליין תוך כדי ביצוע כל צעד. אבל אנחנו ממליצים שתוריד ללא תשלום או תרכוש את החוברת, כדי לעבור עליה ולהיעזר בה כאשר אתה לא מחובר לתוכנית הקורס.

פיקוח

אם בכל עת אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורס אונליין, שתוכל ליצור איתו קשר באמצעות הכפתור "זקוק לעזרה?" בתוכנית הקורס אונליין שלך. מפקח הקורס אונליין יעזור לוודא שאתה מבין ומשיג את מרב התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית היא שתוכל ליישם במלואם את הנתונים הכלולים בו.

סיום הקורס

עם הסיום של הקורס היסודות של יחסי ציבור, תקבל תעודה באי-מייל.

 

סיפורי הצלחה

"אני מרגיש מבורך בזכות האימון שקיבלתי בעזרת הספר הזה על יחסי ציבור. אני יכול לתקשר כמו מקצוען על נושאים טכניים.

הגילוי (כמו שאני אקרא לו) של חוק הנתונים המושמטים היה ממשי לי. בעבר היו לי בעיות להסתדר עם החברים שלי. נראה שהם לא ידעו הרבה, במיוחד לגבי הדרך שבה אני מתנהל. בקיצור, מעולם לא היתה להם הרבה ממשות עליי.

ואז צצה הזדמנות ולאחרונה התמניתי להיות נציג הכיתה בקולג'. אתם יכולים לדמיין איך זה להיות במרכז העניינים ולפתור בעיות בין הסטודנטים להנהלה.

יש את הכלי של אהדה, ממשות ותקשורת. זה כלי תקשורת מהפכני. ניסיתי אותו כדי לעזור לסטודנטים האחרים להפעיל לחץ כדי להשיג את מה שהם רצו מההנהלה. מאחר שהייתי החוליה המקשרת היחידה בין הסטודנטים להנהלה, הבאתי אותם להבנה על-ידי שימוש באהדה, ממשות ותקשורת.

אני מרגיש חשוב, וכשאני נעדר לפרק זמן קצר זה מורגש. זאת הצלחה בעיניי."

ל"ק


"הקורס הזה באמת הראה לי דרך חיובית להסתדר עם אנשים ולהעביר רעיונות.

הצעדים כדי לעשות את זה עובדים, ואני אוהבת את הדרך שבה הצד החיובי תמיד נמצא בבסיס של העברת רעיונות. ואז אף אחד לא מרגיש שרומסים אותו – כולם מרגישים ששומעים אותם ושהרעיונות הם לטובה.

וגם, הידע איך להתמודד עם שמועות ועם רכילות רעה הוא נהדר כדי שתדע איך לטפל בזה. אני מרגישה יותר 'בכושר' להתמודד עם שמועות אחרי הקורס הזה, ובאמת הייתי זקוקה לזה, למצוא את הכוח שלי במקום לסגת."

מ"ד