איך לשפר יחסים עם אחרים

עם עקרונות של Scientology שנותנים לך את המרכיבים של מערכות יחסים כנות, תוכל לפתח אותן ולשמור עליהן בקלות.

ישנם פקטורים מדויקים וספציפיים שמשותפים לכל יחסי האנוש, בין אם בתוך המשפחה או בעסק, יחסים אקראיים או קרובים, לטווח קצר או ארוך. כאשר תדע את המרכיבים האלה ואיך להשתמש בהם, תוכל ליצור אהדה, תמיכה הדדית והערצה שכתוצאה מהן נוצרות מערכות יחסים באמת בונות.

ישנו מרכיב מדויק נוסף שמשותף לכל המחלוקות וההתמרמרויות. כאשר תדע את הפקטור הזה ואת הנוסחה המדויקת ליישם אותו, תוכל לפתור כל קונפליקט ולשקם הרמוניה והבנה.

בקורס הזה תלמד:

  • מרכיבי ההבנה – שלושה פקטורים שיוצרים משולש שכל חלקיו קשורים זה לזה שתוכל להשתמש בו עם כל אחד.
  • הצעדים כדי לפתור מצבים של צודק וטועה במערכת יחסים, במיוחד כאשר ההתעקשות של מישהו שהוא צודק מאיימת להעלות את כולם על שרטון.
  • שני הכללים לחיים מאושרים.

פריצות הדרך האלה ביחסי אנוש – ביחד עם הפקטורים החשובים האחרים שתלמד בקורס הזה – מביאות להסכמה הדדית וחיים מאושרים ומלאי שיתוף פעולה.

"לאהוב למרות הכול, זהו סוד הגדוּלה. והוא בהחלט עשוי להיות הסוד הגדול ביותר בעולם הזה."

– ל. רון האברד

"באמצעות הקורס הזה אני באמת מרגיש שיש לי כלים טובים יותר לא רק לטפל במערכות יחסים עכשוויות אלא גם לתקן מערכות יחסים ישנות וליצור חדשות. אני מרגיש בעל ידע בנושא של המין האנושי ונראה שאני באמת יכול לטפל בחיים שלי!" – ג"ו

"למדתי איך לשפר מערכות יחסים עם אנשים בכל התחומים – שותפים בעסקים, קבוצות שאני עובד איתן וגם אנשים יחידים. למדתי איך לתקן מערכות יחסים הרוסות אם אני רוצה ואיך לעזור לאנשים להיות צודקים כאשר נראה שהם טועים, מבלי לגנות אותם". – א"ה

"בחיי, הייתי צריך את הקורס הזה! המידע כל-כך שלם שעכשיו אין לי חורים בידע על אנשים או על מערכות יחסים. אני יכול לטפל בוודאות בכל בעיה – ואפילו יותר טוב, אני יכול לסדר את חיי באופן שבעיות לא יעלו מלכתחילה". – ו"ס

קורסים לחיים: נוצרו לשם הבנה קלה ואפקטיבית.

את הקורסים לשיפור החיים לומדים תוך שימוש בפיתוח של Scientology שנקרא "דף מעקב". כל צעד בקורס רשום ברצף והאדם מסמן אותו כאשר הוא הושלם. זה מאפשר לכל תלמיד ללמוד במהירות האופטימלית שלו.

משך הקורס הוא 4 ימים במערכת שעות חלקית.

הירשם לקורס 'איך לשפר יחסים עם אחרים'
קורסי SCIENTOLOGY מוצעים כל יום

ארגון ה-Scientology הקרוב אליך