GOLDEN ERA PRODUCTIONS

Golden Era Productions הוא אולפן הפקת הסרטים והאודיו של דת ה-Scientology המוקדש לשמירת המורשת של עבודותיו האור-קוליות של המייסד ל. רון האברד.

מאחר ש-Scientology נולדה בשחר העידן האור-קולי הזה, מר האברד חזה שסרטים יהיו האמצעי רב-העוצמה כדי לתקשר את הדת לכולם. למטרה זו, הוא כתב סרטים כדי לספק מבוא ל-Dianetics ו-Scientology, לתת הסברה לאנשים על שירותי הדת ולהציג את העיסוק הנכון והסטנדרטי של הדת. כשהוא מתבסס על הצלחתן של טכניקות מתקדמות של תעשיית הסרטים, הוא בחן, המציא וערך בקודיפיקציה נהלים חדשניים לעשיית סרטים והקלטת סאונד בעודו מביים את הראשון מבין הסרטים האלה. הוא גם כתב חומר הדרכה עבור האומנויות האור-קוליות שצוות הארגון משתמש בו.

מאז הקמתו של Golden Era Productions ב-1978, הוא התפתח וגדל למתחם הפקות מתקדם ביותר. המתקנים, שמתפרסים על נכס של 2,000 דונם בריברסייד, קליפורניה, כוללים 7,400 מטרים רבועים של אולפן סרטים וחדרי פוסט פרודקשן מעולים. אולפן הקלטות מוזיקה ומיקסינג ברמה עולמית. מעבדת צילום חדשנית ואולפן לשחזור סאונד, מובילים בתחום השחזור והשימור האור-קולי. כל זה ועוד, הוא המקום שבו Golden Era Productions מפיק את הסרטים וההרצאות של Dianetics ו-Scientology של מר האברד, כמו גם חומרים אור-קוליים עבור התוכניות לשיפור חברתי שמבוססות על תגליותיו – והכול ברמה הגבוהה ביותר של איכות טכנית ואסתטית.

וידיאו

צילומים