האתר הרשמי של ארגון הסיינטולוגיה: תוכניות חינוך של הארגון ליישום הלמידה, ל. רון האברד וטכנולוגיית הלמידה

הארגון ליישום הלמידה
רשת כלל-עולמית שמביאה אוריינות ויכולת למידה למיליוני אנשים

כמעט מחצית מכול המבוגרים באמריקה – 90 מיליון איש – אינם יודעים למעשה קרוא וכתוב. שמונה מיליון תלמידים תויגו כבעלי "ליקוי למידה", כשהפתרון למצב זה לא היה לימוד קריאה, כתיבה וחשבון, אלא מתן תרופות במרשם. בזמן שעלות המשבר הזה לממשלות, לעסקים ולמשלמי מיסים עומד על מיליארדי דולרים, אי אפשר לחשב את המחיר במונחים של בני אדם.

מתוך הכרת הכשלים של המערכת כבר בשנות ה-50 של המאה שעברה, ל. רון האברד פיתח "טכנולוגיה" אמיתית ללמידה, ואיתה ניתן לשלוט בכל נושא. השם הכולל לפריצות דרך חינוכיות אלה ידוע בתור 'טכנולוגיית הלמידה' וטכנולוגיה זאת מספקת לתלמידים בכל גיל ובכל רמת לימוד את המרכיב החסר בחינוך המודרני – כלומר, ללמוד כיצד ללמוד.

במשך יותר משלושה עשורים, הכנסת טכנולוגיית הלמידה לבתי-ספר ואוניברסיטאות היתה בעיקר מאמץ ברמה הציבורית שיזמו אנשי חינוך שהיו כולם חלק מהארגון ליישום הלמידה. כיום, הקמפיין הזה ברמה הציבורית מייצג תנועה עולמית שבסיסה הוא מרכז ההכשרה והמטה הבינלאומי של הארגון ליישום הלמידה. הקמפוס שמתפרש על פני 4 דונם ונפתח בשנת 2003, ממוקם במחוז ספניש לייק של סנט לואיס, מיזורי.

יש כיום יותר מ-900 קבוצות של הארגון ליישום הלמידה ב-67 מדינות. יותר מ-400 מהקבוצות הללו נפתחו רק בשבע השנים האחרונות. בנוסף, אנשי חינוך מכ-42 ארצות – כולל הודו, יפן, ישראל ושוויץ – עברו הכשרה בטכנולוגיית הלמידה. מכיוון שמורים אלה מכשירים בתורם את העמיתים והתלמידים שלהם, הרי שבחשבון כולל מספר האנשים שהרוויחו מהתועלות של טכנולוגיית הלמידה מאז פתיחת המטה הבינלאומי ועד היום מגיע ליותר מ-32 מיליון.