האתר הרשמי של ארגון הסיינטולוגיה: ההכרזה האוניברסלית בדבר זכויות האדם, 'United למען זכויות האדם' ו-'נוער למען זכויות האדם'

זכויות האדם
מיזם בינלאומי להפיכת זכויות האדם למציאות

אחת האמונות המרכזיות בסיינטולוגיה היא האמונה שכל בני האדם זכאים לזכויות שלא ניתן לשלול אותן מהם. לכן במשך יותר מ-50 שנה, סיינטולוגים נאבקו למען 'ההכרזה האוניברסלית בדבר זכויות האדם'.

כיום, ארגון הסיינטולוגיה נותן חסות לקמפיין ההסברה הגדול ביותר שאינו ממשלתי שמטרתו להפוך את 'ההכרזה האוניברסלית בדבר זכויות האדם' לידועה בכל העולם.

מיזם זכויות האדם של ארגון הסיינטולוגיה נותן חסות לקבוצות ופעילויות ומספק את חומריו ליחידים, קבוצות וסוכנויות ממשלתיות ב-82 ארצות.

החוברות "מהן זכויות האדם?" מחנכות נוער ומבוגרים על 30 הסעיפים של 'ההכרזה האוניברסלית בדבר זכויות האדם' במונחים שכל אחד יכול להבין.

ב-2006 סדרה של 30 תשדירי שירות הופקה על-ידי ארגון הסיינטולוגיה כדי להמחיש את כל אחד מ-30 הסעיפים של 'ההכרזה האוניברסלית בדבר זכויות האדם'.

מדריך ללמידה, מדריך לפעילויות וערכה למחנך ללימוד כיתה, מספקים למורים, לקבוצות למען זכויות האדם ולממשלות כלים יעילים לחינוך נוער ומבוגרים על זכויות האדם שלהם.

סרט תיעודי נלווה, הסיפור של זכויות האדם, משלים את תשדירי השירות, החוברות והחומרים למחנך ככלי נוסף להביא למודעוּת ומתן כבוד עולמיים לזכויות האדם.

Human Rights