האתר הרשמי של ארגון הסיינטולוגיה: הדרך אל האושר, סרטי וידיאו, ל. רון האברד, חינוך בונה אופי, ערכים

הדרך אל האושר
תקנון מוסרי לא דתי לשיקום ערכים

הספר "הדרך אל האושר" מורכב מ-21 כללים, שכל אחד מהם מבוסס על העובדה שההישרדות של אדם תלויה בהישרדות של כל האחרים – ושללא ההישרדות של אחרים, לא ניתן להשיג שמחה ואושר.

רשת בינלאומית של מתנדבים ותומכים של מוסד הדרך אל האושר פרושה כיום על פני 135 מדינות.
מוסד הדרך אל האושר בגלנדייל, קליפורניה.
בתוך מוסד הדרך אל האושר בגלנדייל, קליפורניה.
בשני העשורים שבאו לאחר כתיבת הספר, 80 מיליון עותקים הועברו מיד ליד ועוררו תנועה שלא נראתה כמותה מעולם. אבל מאחר והספר היה יכול להועיל במידה הרבה יותר גדולה, ב-2003 נפתח המטה הבינלאומי של מוסד הדרך אל האושר בגלנדייל, קליפורניה.

כאן מחנכים, מנהלי תאגידים, מחוקקים ואישים מכובדים לומדים איך להשתמש בספר "הדרך אל האושר" לתועלת הקהילות, העסקים והארצות שלהם. כדי לעמוד בדרישה שגוברת בהתמדה, מתקן ההדפסה-לפי-דרישה של המטה, מאפשר להדפיס ספרים בכל כמות וביותר מ-90 שפות.

להמחשת הכללים שבספר זה, ארגון הסיינטולוגיה נתן חסות גם להפקה ולשידור של סדרת סרטי וידיאו מרגשים שמייצגים את הספר. הם מוצגים ברוח הספר עצמו, שהוא מפת דרכים להשגת חיים מאושרים יותר באמצעות ערכים של חמלה ואכפתיות שכל אדם בחברה מתורבתת מוקיר. בנוסף, המדריך למחנך והחומרים שנלווים לשימוש בסרטים בכיתה מופצים בכל העולם וזמינים לפי דרישה.

כיום, 21 תשדירי השירות של 'הדרך אל האושר' משודרים יומיום במגוון אמצעי תקשורת, מאוטובוסים בשיקגו ועד למשחקי רוגבי בסמואה, לקניונים במרכז אמריקה ולתחנות טלוויזיה בכל שבע היבשות.

רשת בינלאומית של מתנדבים ותומכים של מוסד הדרך אל האושר משתרעת כעת על פני 135 ארצות. בנוסף, נציגי קבוצות שמסורים לשיפור סטנדרטים של מוסר ממשיכים לאמץ ספר זה לשימושם האישי – מגוון של ארגונים וחידים כמו המשטרה הלאומית של הונדורס, מזכ"ל הצלב האדום בפיליפינים ויושב ראש הקונגרס לשוויון גזעי (CORE) של קליפורניה מפיצים עותקים אישיים משלהם של הספר. כדוגמא נוספת לשימוש הנרחב בספר זה, המשטרה הלאומית של קולומביה משתמשת כיום בספר "הדרך אל האושר" בהכשרה של כל כוח המשטרה שלהם ומפיצה אותו באופן נרחב לאזרחים קולומביאנים.

The Way to Happiness