יועצים רוחניים מתנדבים – ברחבי העולם

יועצים רוחניים מתנדבים
ברחבי העולם

ישנם יותר מ-200,000 יועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה, וזה הופך אותם לאחד מארגוני הסיוע בעת אסון הגדולים בעולם. בעשר השנים האחרונות הם עזרו ליותר מ-10 מיליון אנשים.

המתנדבים עוברים הכשרה כדי לתת מענה בזמנים של אסונות גדולים ומשברים אישיים. הם בקיאים בטכנולוגיה של ל.ר.ה ויש להם פתרונות ב-19 תחומים, מייעוץ נישואין ופתרון קונפליקטים ועד להקלה על טראומה רגשית. בין אם הם מספקים סיוע דחוף ויעיל לקורבנות ולעובדי הסוכנויות לשעת חירום בעקבות רעידת אדמה או עוזרים לתלמיד מתקשה ללמוד לקרוא, הגמול היחיד של היועצים הרוחניים המתנדבים (VMs) הוא הידיעה שהם עזרו.

קיימים 18 תערוכות מסיירות יבשתיות של יועצים רוחניים מתנדבים (באוהלים צהובים גדולים), שביקרו ביותר מ-100 מדינות, על פני מאות אלפי קילומטרים, כולל סירת VMs מסיירת ששטה במעלה נהר האמזונאס, שתי תערוכות שמסיירות במערב ומרכז אפריקה ותערוכה שמסיירת בערבות של אוסטרליה.

135 התערוכות המסיירות האיזוריות של היועצים הרוחניים המתנדבים שלנו (אוהלים צהובים), שמופעלות על-ידי כל ארגון סיינטולוגיה מרכזי בעולם, סיירו בעיר או בעיירה שלהם והגישו עזרה למאות אלפי אנשים בשנה.

Volunteer Ministers