בניין פלאג החדש: המטה הרוחני של סיינטולוגיה
  • user warning: Disk full (/tmp/#sql_1786_21.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") query: SELECT t.* FROM term_node r INNER JOIN term_data t ON r.tid = t.tid INNER JOIN vocabulary v ON t.vid = v.vid WHERE r.vid = 18977 ORDER BY v.weight, t.weight, t.name in /var/www/root/sites/www.scientology.org/web/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 617.
  • user warning: Disk full (/tmp/#sql_1786_21.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") query: SELECT t.* FROM term_node r INNER JOIN term_data t ON r.tid = t.tid INNER JOIN vocabulary v ON t.vid = v.vid WHERE r.vid = 11091 ORDER BY v.weight, t.weight, t.name in /var/www/root/sites/www.scientology.org/web/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 617.
  • user warning: Disk full (/tmp/#sql_1786_21.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") query: SELECT DISTINCT b.* FROM blocks b LEFT JOIN blocks_roles r ON b.module = r.module AND b.delta = r.delta LEFT JOIN i18n_blocks i18n ON (b.module = i18n.module AND b.delta = i18n.delta) WHERE (i18n.language ='he' OR i18n.language ='' OR i18n.language IS NULL) AND ( b.theme = 'www_scientology_org2' AND b.status = 1 AND (r.rid IN (1) OR r.rid IS NULL) )ORDER BY b.region, b.weight, b.module in /var/www/root/sites/www.scientology.org/web/modules/block/block.module on line 445.

בניין פלאג החדש:
המטה הרוחני של סיינטולוגיה

הישג ארכיטקטוני וטכני זה חותם עידן של צמיחה חסרת תקדים של הדת שלנו. הכול החל עם השקת מלחמת המצווה בשם ארגונים אידיאליים, שמתפרשת עכשיו על חמש יבשות. לאחר מכן שוקמו היסודות של סיינטולוגיה ועידן הזהב של ידע; אחר כך, השיקום של כל נתיב מבוא של ל. רון האברד בשערי הכניסה לגשר; ואז, לא פחות מאשר השיקום של הגשר עצמו מהתחתית ועד לפסגה, עידן הזהב של הטכנולוגיה, שלב II.

בנוסף לכל זה הגיע השחרור של פריצות הדרך הטכניות של ל. רון האברד שמעולם לא היו זמינות לפני כן – ה-Super Power Rundown ו-Rundown התחדשות הגרימה – והפתיחה של ארגון זה, הארגון האידיאלי של הארגונים האידיאליים.

זהו מקום בו אנו יכולים להגשים עכשיו את חזונו של ל. רון האברד לעולם טוב יותר בקנה מידה ההולם את הטכנולוגיה עצמה.

זו אבן הפינה של העולם החדש והטוב יותר.

זו התפארת של סיינטולוגיה.

זו הקתדרלה שלנו.