דיוויד מיסקביג׳:
ארגונים מתקדמים חדשים באופק

על מנת להאיץ באופן משמעותי את התקדמותם של חברי קהילה במסעם הרוחני לרמות הגבוהות ביותר של סיינטולוגיה, מר דיוויד מיסקביג', המנהיג של דת הסיינטולוגיה, התחיל תוכנית להקמת ארגונים מתקדמים בכל יבשת. כפי שהכותרת מרמזת, ארגונים אלה פותחים לרווחה את השערים לרמות הרוחניות הגבוהות ביותר. כמדד נוסף לגדילה המטאורית של הדת, בחמשת העשורים הקודמים היו קיימים ארבעה ארגונים מתקדמים. בשנת 2009 שלושה ארגונים נוספים היו בשלבי הקמה, כשהם הופכים את הנצח לבר השגה בכל העולם.

הארגון המתקדם של אפריקה

טירת קיאלאמי (Kyalami Castle) היא הבית העתידי של הארגון המתקדם של אפריקה. הטירה שניצבת על שטח של 89 דונם בין יוהנסבורג לפרטוריה, ידועה באיזור כ-"המקום שנמצא בגן-עדן". הבניין מושלם לצורך העברת שירותים דתיים מתקדמים של סיינטולוגיה, עם חדרים שמעוצבים באופן מושלם ללמידה ולייעוץ רוחני ועם אולם גדול לאירועים וסמינרים של סיינטולגיה שיכול להכיל יותר מ-1,000 איש. לסיכום, זאת הסביבה האידיאלית למקום מבטחים דתי שמספק את האמצעים לסיינטולוגים באפריקה לעלות במעלה הגשר של סיינטולוגיה לחופש רוחני.

הארגון המתקדם של קנדה

הנכס הכפרי ששוכן פחות מ-30 דקות משדה התעופה של טורונטו ישמש כארגון המתקדם לחברי הקהילה של קנדה ולמשרד הקישור היבשתי של קנדה. המתקן ששימש בעברו כאכסניה ומרכז כנסים מורכב מחמישה מבנים נפרדים ששטחם הכולל הוא 14,800 מטר רבוע ופרושים על פני 768 דונם.

הארגון המתקדם של אמריקה הלטינית

בניין פאלמאס פלאזה (Palmas Plaza) באיזור לאס-לומאס (Las Lomas) במקסיקו סיטי ששטחו 23,600 מטר רבוע, ישמש כבית של הארגון המתקדם וגם כמרכז הקישור היבשתי של אמריקה הלטינית. עם שבעה ארגונים במקסיקו ובנוסף ארגונים ומרכזים ברחבי דרום אמריקה ומרכז אמריקה, ארגון מתקדם זה יספק את הדרישה ההולכת וגדלה ב-21 ארצות.