דיוויד מיסקביג׳:
ארגונים מתקדמים חדשים באופק

על מנת להאיץ באופן משמעותי את התקדמותם של חברי קהילה במסעם הרוחני לרמות הגבוהות ביותר של סיינטולוגיה, מר דייוויד מיסקביג', המנהיג של דת הסיינטולוגיה, התחיל תוכנית להקמת ארגונים מתקדמים בכל יבשת. כפי ששמם מרמז, ארגונים אלה פותחים לרווחה את השערים לרמות הרוחניות הגבוהות ביותר. כאינדיקציה להתרחבות המטאורית של סיינטולוגיה, ארבעה ארגונים מתקדמים נפתחו כארגונים אידיאליים מאז 2014, ושלושה ארגונים נוספים נמצאים בשלבי הקמה כשהם משלימים את התמונה העולמית לנצח.

הארגון המתקדם של אפריקה

טירת קיאלאמי (Kyalami Castle) היא הבית העתידי של הארגון המתקדם של אפריקה. הטירה שניצבת על שטח של 89 דונם בין יוהנסבורג לפרטוריה ידועה באיזור בכינוי ״המקום בגן עדן״. הבניין מתאים באופן אידיאלי להעברת שירותים דתיים מתקדמים של סיינטולוגיה, עם חדרים שמעוצבים באופן מושלם ללימודים ולייעוץ רוחני ועם אולם גדול שמכיל מעל 1,000 מושבים לאירועים וסמינרים של סיינטולוגיה. לסיכום, זאת הסביבה האידיאלית לאתר רוחני שמספק את האמצעים לסיינטולוגים של אפריקה להתקדם במעלה הגשר של סיינטולוגיה לחופש רוחני.

הארגון המתקדם של קנדה

הנכס הכפרי ששוכן פחות מ-30 דקות משדה התעופה של טורונטו ישמש כארגון המתקדם לחברי הקהילה של קנדה ובתור משרד הקישור היבשתי של קנדה. המתקן, ששימש בעברו כאכסניה ומרכז כנסים, כולל חמישה בניינים נפרדים המסתכמים ב-14,800 מטרים רבועים הבנויים על שטח של 768 דונם.

הארגון המתקדם של אמריקה הלטינית

בניין פאלמאס פלאזה באיזור לאס-לומאס במקסיקו-סיטי בשטח של 23,600 מטרים רבועים, ישמש כביתו של הארגון המתקדם וגם כמשרד הקישור היבשתי של אמריקה הלטינית. עם שבעה ארגונים במקסיקו וארגונים ומרכזים שמפוזרים ברחבי דרום ומרכז אמריקה, הארגון המתקדם הזה יספק את הצרכים ההולכים וגדלים של 21 מדינות.