דיוויד מיסקביג׳:
רנסנס עבור סיינטולוגיה

בעוד שההיסטוריה של סיינטולוגיה היתה עדה לניסיונות רבים להפוך את כל עבודותיו של מר האברד לזמינות בכמה שפות שרק אפשר, ההצלחה המלאה תמיד היתה חמקמקה. בין אם היו אלה מגבלות של טכנולוגיית שחזור סאונד כדי להציל הקלטות בנות 50 שנה של ל. רון האברד, או עותקים מקוריים שחסרו בפועל, המכשולים היו גדולים. וכך מר דיוויד מיסקביג', יושב ראש מועצת המנהלים של Religious Technology Center (ראשי תיבות: RTC), קידם במסירות תוכנית שאותה התחיל במקור לפי הנחייתו של מר האברד, וכך הביא לבסוף להצלת הכתבים של דת הסיינטולוגיה.

מה שידוע היום ברחבי עולם הסיינטולוגיה בתור "עידן הזהב של ידע", נחנך על-ידי מר מיסקביג' במרץ 2005. זוהי התוכנית של RTC המקיפה ביותר בהיסטוריה, והיא משקפת מאות אלפי שעות של אימות ושחזור של כתבים.

הידע של דיאנטיקה וסיינטולוגיה מהווה נתיב כרונולוגי של מחקרו של ל. רון האברד על המיינד, הנפש והחיים, ששיאו היה פיתוח 'הגשר' של סיינטולוגיה. מכיוון שרק חלק מהחומרים האלה היו זמינים בעבר, לא היתה שום דרך עבור סיינטולוגים להשיג הבנה מלאה של החוכמה שהרכיבה את המורשת הדתית של מר האברד. על מנת לספק את ההבנה הזאת, מר האברד חזה את היום שבו חומריו הכתובים והמדוברים יוכלו להיות זמינים לכל הסיינטולוגים.'הכנסים' שוחררו תחת הכותרת של 'עידן הזהב של ידע' בדיוק למטרה זאת.

כאן נמצאו הפורומים הציבוריים הנרחבים של מר האברד, שבהם הוא הכריז על תגליות של דיאנטיקה וסיינטולוגיה שהיוו ציון דרך. כמו עם חומרים אחרים שיצאו לאור עם 'עידן הזהב של ידע', הרצאות אלה תורגמו ל-15 שפות, וכך הפכו את סיינטולוגיה לנגישה עבור מחצית מאוכלוסיית העולם.