דיוויד מיסקביג׳
אירועים היסטוריים

עידן הזהב של הטכנולוגיה, שלב II: הגשר של סיינטולוגיה לחופש מוחלט

זה היה סוף השבוע הכי מונומנטלי בהיסטוריה שלנו. ההתכנסות הגדולה ביותר של סיינטולוגים בהיסטוריה. שלושה אירועים אפיים: שבע שעות חסרות תקדים של תדרוכים חדשים וחלוציים ממרדיוויד מיסקביג׳, יושב-ראש מועצת המנהלים Religious Technology Center.

כתבי הסיינטולוגיה שוקמו ושוחזרו בתוכנית שהתפרסה על פני 25 שנים והושלמה ב-2009

דיוויד מיסקביג' עמד לפני 7,000 סיינטולוגים שהתקהלו באודיטוריום שריין בלוס-אנג'לס. הם התאספו כדי לחגוג את ההתרחבות חסרת התקדים של סיינטולוגיה בעשור האחרון ולקדם בברכה עשור נוסף של התרחבות גדולה פי כמה.

דיאנטיקה במאה ה-21

In June 2009, Mr. David Miscavige announced the single most momentous advance in Dianetics technology since the day of its original publication on May 9, 1950.

It was a project personally overseen by Mr. Miscavige for the better part of four years and culminating in the release of materials that would make Dianetics universally accessible.

הספרים וההרצאות של 'היסודות'

מר דיוויד מיסקביג' עמד לפני סיינטולוגים שנאספו מכול רחבי העולם לכבוד מאורע שסימל משהו גדול. הוא הכריז שמה שהוא עומד לתאר הוא לא פחות מאשר "השיקום של דיאנטיקה וסיינטולוגיה" – אירוע אשר "ישנה את עולם הסיינטולוגיה לנצח". בשעות הבאות הוא תיאר את הסיפור המלא לקהל של אלפים שנאסף באולם Ruth Eckerd שבקלירווטר.

כנס הקלירינג

רגע השיא באירוע יום ההולדת של ל. רון האברד שהתקיים במרץ 2006 היה ההכרזה של מר דיוויד מיסקביג', יושב ראש מועצת המנהלים של Religious Technology Center (ראשי תיבות: RTC), על השיחזור המלא והשחרור של סרטי כנס הקלירינג של ל.ר.ה.