דיוויד מיסקביג׳
אירועים היסטוריים

עידן הזהב של הטכנולוגיה, שלב II: הגשר של סיינטולוגיה לחופש מוחלט

היה זה הסופשבוע הכי מונומנטלי בהיסטוריה שלנו. ההתכנסות הגדולה ביותר של סיינטולוגים. שלושה אירועים אפיים: שבע שעות חסרות תקדים של תדרוכים חדשניים ממר דיוויד מיסקביג׳, יו״ר מועצת המנהלים Religious Technology Center.

התפארת של סיינטולוגיה: הקתדרלה שלנו במאה ה-21

10,273 סיינטולוגים. סרט אחד תלוי באופן מושלם. במה טקסית אחת. ברוך הבא להישג העילאי בפסגת הגשר שלנו. ”ידידיי הסיינטולוגים, המיטב שבפלנטה מחכה לכם עכשיו. כי הדלתות של בניין פלאג שלכם פתוחות ואני מזמין אתכם באופן רשמי לחצות את המפתן לעולם חדש לגמרי.” – מר דיוויד מיסקביג׳, יו״ר מועצת המנהלים Religious Technology Center

ארגונים חדשים במוקדי תרבות

במרץ 2010 באירוע בינלאומי לחגיגת יום ההולדת של מייסד הסיינטולוגיה, ל. רון האברד, מר דיוויד מיסקביג', המנהיג של דת הסיינטולוגיה, חשף את שורת הארגונים האידיאליים החדשים של סיינטולוגיה.

כתבי הסיינטולוגיה שוקמו ושוחזרו בתוכנית שהתפרסה על פני 25 שנים והושלמה ב-2009

דיוויד מיסקביג' עמד לפני 7,000 סיינטולוגים שהתקהלו באודיטוריום שריין בלוס-אנג'לס. הם התאספו כדי לחגוג את ההתרחבות חסרת התקדים של סיינטולוגיה בעשור האחרון ולקדם בברכה עשור נוסף של התרחבות גדולה פי כמה.

הספרים וההרצאות של 'היסודות'

מר דיוויד מיסקביג' עמד לפני סיינטולוגים שנאספו מכול רחבי העולם לכבוד מאורע שסימל משהו גדול. הוא הכריז שמה שהוא עומד לתאר הוא לא פחות מאשר "השיקום של דיאנטיקה וסיינטולוגיה" – אירוע אשר "ישנה את עולם הסיינטולוגיה לנצח". בשעות הבאות הוא תיאר את הסיפור המלא לקהל של אלפים שנאסף באולם Ruth Eckerd שבקלירווטר.

כנס הקלירינג

רגע השיא באירוע יום ההולדת של ל. רון האברד שהתקיים במרץ 2006 היה ההכרזה של מר דיוויד מיסקביג', יושב ראש מועצת המנהלים של Religious Technology Center (ראשי תיבות: RTC), על השיחזור המלא והשחרור של סרטי כנס הקלירינג של ל.ר.ה.