דיוויד מיסקביג׳:
מביא את סיינטולוגיה לעולם

ברוך הבא למרכז הפקות מדיה של סיינטולוגיה מרכז המדיה העולמי של הדת נפתח לעולם
המקום שבו עידן הזהב מהעבר של הוליווד מתמזג עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש היום כדי לעזור לבנות עולם טוב יותר מחר. הוא תוכנן כדי להעביר את המסר של סיינטולוגיה לעולם כולו בעזרת כל ערוצי המדיה האפשריים – ובכל כדור הארץ אין עוד מרכז כזה.
דת של המאה ה-21 בעידן של מולטימדיה
סיינטולוגיה היא באמת דת של המאה ה-21 ועל כן עושה שימוש בטכנולוגיה של המילניום החדש על מנת לבצע את משימתה הדתית. הארגון נכנס לעידן המולטימדיה עם הקמתם של אולפני הסרטה והקלטה מהשורה הראשונה, Golden Era Productions. זהו מרכז ההפצה העולמי של כל דת הסיינטולוגיה. הוא ממוקם על שטח של 2,000 דונם בדרום קליפורניה, ואחראי על כל הפקות הסרטים, הווידאו, הטלוויזיה, האינטרנט והאירועים הבינלאומיים.
מרכז ההפצה והתפוצה הבינלאומימספק פתרונות למיליוני אנשים
מרכז ההפצה והתפוצה הבינלאומי של סיינטולוגיה בשטח של 17,000 מטרים רבועים הוא מתקן הדפסה וייצור יחיד מסוגו. ייצור, חלוקה וניהול פנים-ארגוניים שמתבצעים כולם תחת קורת גג אחת על-ידי חברי הצוות של הארגון.
מספקים את הדרישה העולמיתבתי הוצאה לאור דיגיטליים הגדולים ביותר בעולם
שלוחות ההוצאה לאור של ארגון הסיינטולוגיה, שממוקמות במבנים עצומים חדשים, הן כיום מתקני ההדפסה-לפי-דרישה הדיגיטליים הגדולים בעולם. לכן, אנשים מובילים בתעשייה מגיעים באופן קבוע כדי לחזות בצורת העבודה שמהווה דוגמה לחדשנות וליעילות.