דיוויד מיסקביג׳:
מרכז ההפצה והתפוצה הבינלאומי
מספק פתרונות למיליונים

מרכז ההפצה והתפוצה הבינלאומי של סיינטולוגיה בשטח של 17,000 מטרים רבועים הוא מתקן הדפסה וייצור יחיד מסוגו. ייצור, חלוקה וניהול פנים-ארגוניים שמתבצעים כולם תחת קורת גג אחת על-ידי חברי הצוות של הארגון. המרכז החדש הזה מייצר חומרי הפצה ליותר מ-10,000 ארגונים ומרכזים של סיינטולוגיה וקבוצות מסונפות בכל העולם, ומאפשר לארגונים אלה לעמוד בביקוש חסר התקדים לשירותים ולתוכניות של סיינטולוגיה.

מכונת הדפוס במשקל 121 טון משתמשת בגלילי נייר באורך 16,000 מטרים ויכולה להדפיס 55,000 עמודים בשעה, ביותר מתריסר שפות.

הפריט המרכזי במפעל ההדפסה הוא מכונת דפוס במשקל 121 טון שנבנתה לפי הזמנה. בין החומרים שהיא מדפיסה יש את המגזינים של סיינטולוגיה ב-15 שפות, עם תפוצה עולמית של מיליוני עותקים. למכונת הדפוס הזאת יש את היכולת לענות על הדרישות המגוונות האלה ואפשר להחליף בה את שפת ההדפסה בלחיצת כפתור. היא מדפיסה בקצב של 55,000 עמודים בשעה. המפעל גם כולל מכונות דפוס בהזנת נייר ומכונות דפוס דיגיטליות כדי לייצר את מאות אלפי פריטי המידע שארגוני הסיינטולוגיה משתמשים בהם כדי להכיר לקהילות שלהם את דת הסיינטולוגיה והשירותים שהיא מציעה. 

מרכז ההפצה והתפוצה של סיינטולוגיה מייצר בנוסף את החומרים לתוכניות ההומניטריות בחסות הדת, לרבות היוזמה האזרחית הגדולה ביותר בעולם בנושא זכויות האדם והתוכנית האזרחית הגדולה ביותר בעולם להעלאת המודעות לנושא הסמים. סיינטולוגיה מספקת את החומרים החינוכיים האלה ללא תשלום לבתי-ספר, קבוצות אזרחיות, ממשלות, רשויות אכיפת החוק ומוסדות במגזר הפרטי. מכיוון שכל החומרים מיוצרים עכשיו בתוך הארגון, עבור אותו מחיר שבעבר עלה להדפיס 3.5 מיליון חוברות חינוכיות, אפשר להדפיס 35 מיליון חוברות ולהגיע לכמות שהיא פי 10 של נוער בסיכון.

המתקן גם כולל מחלקת אחסון ומחלקת תפוצה. מערכת הדיוור היא אוטומטית לגמרי ומסוגלת להדפיס כתובות על 150,000 פריטים כל שמונה שעות. מחלקת המשלוחים מסוגלת לשלוח יותר מ-500,000 קופסאות ופריטים בודדים בכל שבוע.

המרכז גם כולל מתקנים כדי לייצר מדים ייחודיים עבור המספר ההולך וגדל של מתנדבים בתוכניות שנתמכות על-ידי סיינטולוגיה, לרבות חולצות, כובעים, ז'קטים וסמלים אחרים עבור מאוחדים למען זכויות האדם, נוער למען זכויות האדם, האמת על סמים ויועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה.

עם מרכז ההפצה והתפוצה החדש, לסיינטולוגיה יש עכשיו את היכולת לספק את העזרה שלה למיליוני איש נוספים בכל יבשת כדי להשיג את יעדיה: תרבות ללא אי-שפיות, ללא פושעים וללא מלחמה, שבה בעלי היכולת יכולים לשגשג ולאנשים הגונים יכולות להיות זכויות, ושבה האדם חופשי לצמוח לעבר פסגות גבוהות יותר.