דיוויד מיסקביג׳:
לענות על הביקוש העולמי
בתי ההוצאה לאור הדיגיטליים הגדולים בעולם

מאז שחרור הספרים וההרצאות של 'היסודות' של דיאנטיקה וסיינטולוגיה ב-2007, סיינטולוגים הציפו את הארגונים שלהם במספרים גדולים יותר מאי פעם. הביקוש לחומרים גדל פי כמה וככל שחברי הקהילה התקדמו דרך הספרים וההרצאות האלה, מספר האנשים החדשים שהגיעו כדי ללמוד על סיינטולגיה גדל אף הוא. אכן, דת הסיינטולוגיה נהנית כיום מעידן ההתרחבות הגדול ביותר בהיסטוריה שלה, כשהביקוש לספרים ולרצאות של ל. רון האברד עולה ביותר מ-200 מדינות, 150 תרבויות וכ-50 שפות.

כדי לעמוד בביקוש הזה היו דרושים מתקנים כדי לספק ספרים והרצאות בכל שפה, בכל כמות ובמהירות וחסכון מספקים – ללא קשר אם מדובר ב-500 עותקים של כותר בסווהילית עבור אוגנדה או מיליון עותקים באנגלית. אין בית דפוס רגיל שנותן שירות כזה – לא עם ספרייה של 2,500 הרצאות כפול 50 שפות. לא היה ניתן לעמוד בלוח זמנים שכזה והוצאות ההדפסה למספר קטן יחסית של ספרים לאיזורים חלוציים חדשים היו מתגלים כיותר מידי יקרים.

אסטרטגיה חדשה של הוצאה לאור היתה נחוצה, ובהכוונת מר דיוויד מיסקביג' האסטרטגיה הזאת פותחה ובוצעה בתחילת 2007 – אפילו לפני השחרור של הספרים וההרצאות של 'היסודות'.

כל ייצור הדיסקים של הספרים וההרצאות הוקם in-house, כל פס הייצור מהראשית ועד למשלוח: הדפסה, הטבעת חום (foiling), הבלטה (Embossing), שכפול של תקליטורים, אריזה ומשלוח. זרועות ההוצאה לאור של ארגון הסיינטולוגיה, שממוקים במבנים עצומים חדשים, הם כיום מתקני ההדפסה-לפי-דרישה הדיגיטליים הגדולים בעולם. בהתאם לכך, ראשי תעשיות באים באופן קבוע כדי לחזות בהפעלה המדויקת שלהם שמהווה דוגמה לחדשנות וליעילות.

Bridge Publications מייצר את כל הספרים, ההרצאות וקבצי הקורסים של דיאנטיקה וסיינטולוגיה ליבשת אמריקה, אסיה ולשאר העולם למעט אירופה ואנגליה שנמצאות בתחום הפעילות של New Era Publications שנמצא בקופנהגן, דנמרק. יחד, Bridge ו-New Era יכולים להדפיס 1.3 מיליון ספרים ומיליון תקליטורים בשבוע. זה מסתכם ב-67 מיליון ספרים ו-52 מיליון תקליטורים בשנה.

קח בחשבון גם ספרים בכריכה רכה וקבצי קורסים, הדפים המודפסים כשהם מונחים זה על גבי זה יגיעו עד הירח וחזרה.

באמצעות ההדפסה הדיגיטלית וההדפסה-לפי-דרישה, התפוקה עלתה ועומדת בקצב הביקוש. שמונים מיליון ספרים והרצאות של ל. רון האברד הופצו משנת 2004 עד 2009 בלבד, יותר מאשר ב-50 השנים האחרונות – ו-70 מיליוןמשנת 2007 עד 2010.

בנוסף, עם כל העבודות הדתיות של מר האברד שזמינות כעת לכל אחד בכל העולם, מה שנבע היה לא פחות מאשר רנסנס עבור דת הסיינטולוגיה.

ספריו של ל. רון האברד זוכים ב-18 פרסי עיצוב

בשנים 2008-2009, Bridge Publications Inc. זכה ב-18 פרסים עבור מצוינות בעיצוב, בהדפסה ובתפוקה. הפרסים על ספריו של מר האברד כללו את פרס דיו הזהב 2008, הפרס האמריקאי לעיצוב in-house 2008, פרס National Best Books 2008 ופרס Next Generation Indie Book Award 2009.