דיוויד מיסקביג׳:

קמפיינים כלל-עולמיים לשיפור חברתי

לוקחים אחריות על חוליים חברתיים וגורמים לשינוי באמצעות תוכניות בחסות ארגון הסיינטולוגיה

"אני לא צריך לספר לכם מה לא בסדר. אתם יכולים להסתכל סביבכם ולראות מספר מצבים, כולם סימנים של ניוון ומקורות לכאב. אתם יודעים שהם לא צריכים להיות כך". – ל. רון האברד

ההרס העולמי והאומללות האנושית שנגרמים בגלל השימוש בסמים, בערות והתדרדרות מוסרית – שלא לדבר על אסונות טבע ועל אסונות שנגרמו בידי אדם – ברורים לחלוטין. אותם האסונות מאיימים לקרוע לגזרים את המארג החברתי, ובאיזורים רבים בעולם כבר גרמו נזק בלתי הפיך.

מה שחסר באופן בולט במלחמה נגד התרחישים ההרסניים האלה זה פתרונות אפקטיביים. למטרה זאת, במשך עשרות שנות מחקר על המיינד והנפש, ל. רון האברד פיתח שיטות שבאמצעותן אפשר לטפל במשברים שמאיימים על עולמנו.

כדי ליישם פתרונות אלה, ארגון הסיינטולוגיה נותן חסות למרכזים קבועים שיפעלו בתור "מפעלי יצור" שייצרו תנועות בקנה מידה נרחב בשם המוסריות, האוריינות, מניעת השימוש בסמים והגמילה מסמים.

כדי לממש את היעד ההומניטרי הרחב יותר של סיינטולוגיה, מר מיסקביג' קבע אסטרטגיה שהכניסה את ארגון הסיינטולוגיה לעידן המולטימדיה כדי לספק כלים שניתנים להשגה בקלות, מובנים בקלות וניתנים לחלוקה במהירות כדי להעלות את המודעוּת, ללמד ולהפעיל מיליונים.

התוכניות ההומניטריות המהפכניות והתוכניות לשיפור חברתי של ארגון הסיינטולוגיה. תוכניות אלה הן ייחודיות לגמרי, חדשניות ללא עוררין וחשוב מכול – אפקטיביות.

והדברים הבאים הם סקירות קצרות והישגים מהקמפיינים העולמיים של ארגון הסיינטולוגיה. כל אחד מהם הוא דוגמה מוחשית למה שניתן לעשות כשאדם אחד, הנחוש להשיג את החזון שהמייסד הפקיד בידיו, יחד עם תמיכה מלאה של התנועה הדתית שאותה הוא מוביל, נותן עזרה לאחרים.