זכויות האדם:
מלמדים סובלנות ושלום

כשהוא מכיר היטב את המלצתו החמה של מר האברד לממשלות לאומיות לתמוך בזכויות האדם הבסיסיות, ולקיים וליישם את 30 הסעיפים של 'ההכרזה האוניברסלית בדבר זכויות האדם', מר מיסקביג' השיק את קמפיין זכויות האדם של ארגון הסיינטולוגיה.

אחת האמונות המרכזיות בסיינטולוגיה היא האמונה שכל בני האדם זכאים לזכויות שלא ניתן לשלול מהם. לכן, במשך למעלה מ-50 שנה, סיינטולוגים נאבקו על העקרונות של 'ההכרזה האוניברסלית בדבר זכויות האדם'.

היום, ארגון הסיינטולוגיה תומך בקמפיין ההסברה הגדול ביותר שאינו ממשלתי כדי להפוך את 'ההכרזה האוניברסלית בדבר זכויות האדם' לידועה ברחבי העולם.

מיזם זכויות האדם של ארגון הסיינטולוגיה תומך בקבוצות ופעילויות, ומספק את חומריו לאנשים, קבוצות וגופים ממשלתיים ב-93 מדינות. זה כולל:

  • מהן זכויות האדם? חוברות ותשדירי שירות המלמדים נוער ומבוגרים על 30 הסעיפים של 'ההכרזה האוניברסלית בדבר זכויות האדם' במונחים שכל אחד יכול להבין.
  • מדריך ללמידה, מדריך לפעילויות וערכה למחנך ללימוד כיתה שמספקים למורים, לקבוצות לזכויות האדם ולממשלות כלים יעילים כדי ללמד בני נוער ומבוגרים על זכויות האדם שלהם.
  • סרט וידיאו תיעודי נלווה, שנקרא 'הסיפור של זכויות האדם', משלים את תשדירי השירות, החוברות והחומרים למחנכים ככלי נוסף כדי ליצור מודעות לזכויות האדם ולכבד אותן.