דיוויד מיסקביג׳:

כתבי הסיינטולוגיה שוקמו ושוחזרו
בתוכנית שהתפרסה על פני 25 שנים והושלמה ב-2009

דיוויד מיסקביג' עמד לפני 7,000 סיינטולוגים שהתקהלו באודיטוריום שריין בלוס-אנג'לס. הם התאספו כדי לחגוג את ההתרחבות חסרת התקדים של סיינטולוגיה בעשור האחרון ולקדם בברכה עשור נוסף של התרחבות גדולה פי כמה.

בערב זה, מר מיסקביג' הכריז לא רק על עשור של הישגים היסטוריים, אלא גם על ההישג הגדול ביותר בהיסטוריה של הדת – ההשלמה של תוכנית בת 25 השנים לשיקום, אימות ושחזור כתבי הסיינטולוגיה. מר מיסקביג' אמר שמשימה זאת שארכה רבע עשור וכללה שני מיליון שעות עבודה כדי לשקם ולהפוך לזמינות את כל מילותיו הכתובות והמדוברות של ל. רון האברד היוותה את "ההבטחה האולטימטיבית לנצחיות של סיינטולוגיה עצמה".

ל. רון האברד יזם את התוכנית ב-1984 כדי לספק לסיינטולוגיים את המורשת המלאה של 50 שנות מחקר וגילוי על המיינד, הנפש והחיים. לאחר מכן הגיעו שנים של איתור כל כתבי היד וההקלטות המקוריים בערים בהן מר האברד כתב והרצה, וגם אימות ושחזור של חומרים אלה. לאחר מכן, ושוב לפי הרצף:

עם השקת 'עידן הזהב של ידע' ב-2005 הגיע השחרור של 'הרצאות הכנסים', אירועים מיוחדים של ל. רון האברד שמכילים את הכרזותיו על כל פריצת דרך היסטורית במחקר ובפיתוח של דיאנטיקה וסיינטולוגיה.

ב-2007 הגיע השחרור ש-"ישנה את עולם הסיינטולוגיה לנצח". מר מיסקביג' הציג את 'היסודות' המשוקמים לחלוטין, 18 ספרים ו-280 הרצאות של מר האברד שמהווים את הגרעין של דת הסיינטולוגיה. מאז, סיינטולוגים למדו את דתם כפי שלא עשו מעולם.

בימים האחרונים של 2009, מר מיסקביג' הכריז על ההישג ההיסטורי שהיווה את השיא של 'עידן הזהב של ידע': שחרור 'הרצאות הקורסים הקליניים המתקדמים' (ACCs) של ל. רון האברד באנגלית. בסך הכול, חומרים אלה כוללים יותר מ-1,000 הרצאות ו-500 פרסומים כתובים שמתעדים באופן רציף את נתיב הגילוי של האברד בדיאנטיקה ובסיינטולוגיה. בזמן שמר האברד הכריז על כל פריצת דרך חדשה לסיינטולוגים בכנסים שלו, כל המה והאיך לצורכי יישום הוצגו לאודיטורים ב-'הרצאות הקורסים הקליניים המתקדמים' וב-'הרצאות הקורסים המקצועיים' הנלוות.

מהבחינה הזאת, ה-ACCs הם התיעוד הכרונולוגי העצום של המחקר והפיתוח של מר האברד שמעולם לא היה זמין לפני כן. בהחלט, כאן ישנה גם השאיפה רבת השנים של ידע מוחלט. כפי של. רון האברד עצמו הצהיר:

"הרצאות אלה מספקות את התיעוד הרציף היחיד שקיים של התקדמות המחקר של דיאנטיקה וסיינטולוגיה. הן סללו דרך מבורות מוחלטת בנושא עד למה שהוא היום. האדם לא ידע דבר על המיינד כשהוא התחיל, והיום אנחנו נמצאים איפה שאנחנו נמצאים. והרצאות אלה היו אבני הדרך בדרך החוצה".

בהתחשב במשמעות שלהן, זה היה תמיד חלומו של ל. רון האברד שיום יבוא וכל אחד מהמשאבים והטכנולוגיה יהיו קיימים, כדי להפוך את ההרצאות האלה זמינות לכולם, והיום הזה הגיע.

מר מיסקביג' הכריז על השחרור של קורסים לכל כנס, קורס מקצועי וסדרת ההרצאות של הקורסים הקליניים המתקדמים, שמקלים רבות על הלימוד הכרונולוגי והשיטתי של מאגרי כתבים עצומים אלה.

שחזור כל הרצאותיו של ל. רון האברד איפשר את האיסוף של 52 'הרצאות קלאסיות' – 15 מתוכן מעולם לא שוחררו לפני כן. 52 הרצאות קלאסיות אלה מיועדות לסיינטולוגים וחצי מהן לא דורשות ידע מוקדם בסיינטולוגיה ומיועדות במיוחד לאנשים שהנושא חדש להם. הן עוסקות בנושאים שנעים מנישואין עד למנהיגות והטבע הרוחני של האדם.

כל הספרים הבסיסיים של דיאנטיקה וסיינטולוגיה הופקו עכשיו גם בפורמט של ספרי-אודיו, מה שהופך את התגליות של ל. רון האברד לזמינות בהיקף נרחב במתכונת נוספת. ספרי-אודיו אלה הם מהדורות מקיפות של העבודות המקוריות, והם מתורגמים ל-15 שפות.

ולסיום, שוחררו גם שתי הרצאות לציבור מפורסמות שניתנו על-ידי מר האברד. 'שחר הזהב: הרצאות הערב של פניקס' ו-'הרצאות תיאטרון לינדזי: סדרת אחר הצהריים של לונדון'. הרצאות אלה, שבמקור הועברו לציבור כדי להציג בפניו את דיאנטיקה וסיינטולוגיה, שוקמו לחלוטין והן זמינות ב-16 שפות.

וכך, כל החומרים של דת הסיינטולוגיה, שמכילים את התשובות שכל המין האנושי חיפש אחריהן במשך מאות שנים, זמינות כעת בשפות רבות, פורמטים רבים, וקיימות לנצח, לתועלת הכלל.