ערכת מידע בחינם של CCHR

ערכת המידע בחינם של CCHR מספקת את הכלים להגן על האנשים הכי פגיעים מפני התעללות פסיכיאטרית, ולהשיב את זכויות האדם לתחום בריאות הנפש. ערכה זאת, שמכילה צעדים מדויקים כדי להתמודד באפקטיביות עם התעללות פסיכיאטרית, מספקת עובדות ישירות וקרות והמלצות כדי לשים קץ לעיסוקים המזיקים של פסיכיאטריה ולעזור להציל חיים. ערכה זאת כוללת גם את הסרט התיעודי ב-DVD 'שיווק הטירוף: האם כולנו בלתי-שפויים?', שחושף את האמת על השותפות המאוד רווחית בין פסיכיאטריה לחברות התרופות, אשר יצרה מקור הכנסה של 80 מיליארד דולר בשנה.

הזמן חומרי הסברה
NOTICE: Due to high demand, this item is temporarily out of stock. Please fill out this form to place your preorder, which will be fulfilled as soon as supplies are available.

* זהו שדה נדרש.

על מנת לקלוט ולעבד את בקשתך אתה מסכים שניתן יהיה להעביר את פרטי ההתקשרות שלך לישות, לארגון ללא כוונת רווח ו/או לספקי השירות שממלאים את בקשתך למידע נוסף ו/או לחומרים. יש באפשרותך לבקש (מתי שתרצה וללא תשלום)שהשימוש בפרטי ההתקשרות שלך ייפסק על-ידי משלוח אי-מייל לכתובת unsubscribe@scientology.net. לקבלת מידע נוסף, עיין בהצהרת הפרטיות ותנאי השימוש שלנו.