הזמנת מידע בחינם

נא לבחור בין האפשרויות להלן.

  הדרך אל האושר

מדריך הגיוני זה לחיים, חמלה ואושר טובים יותר, עוזר לאנשים לשרוד ולשגשג בחברה שהיא לעתים קרובות כאוטית ולא ישרה. יישום העקרונות הכלולים ב-'דרך אל האושר' יכול לטפח סובלנות ולפתח כבוד בין אנשים וקהילות. החוברת תורגמה ל-95 שפות, ויותר מ-70 מיליון עותקים שלה הופצו ביותר מ-130 מדינות.

  ה-DVD וערכת המידע בחינם של
'הדרך אל האושר'

כל מי שהיה רוצה לעזור לאחרים לחיות חיים מאושרים יותר, ימצא כלים חשובים בערכת הפעולה הזאת. במשך יותר מ-25 שנה, חוברת  'הדרך אל האושר' עזרה להשיב אמון ויושר.  הערכה כוללת עותק בחינם של חוברת 'הדרך אל האושר', יחד עם DVD שמכיל 21 תשדירי שירות, שכל אחד מהם מתאר את אחד העקרונות הכלולים בחוברת  'הדרך אל האושר'.ב-DVD נוסף, מנהיגים מכמה מוקדי צרות בעולם מדברים על הסובלנות וההבנה המוגברות שבאו בעקבות הפצה נרחבת של החוברת.  בנוסף, כלולה גם רשימה מדויקת של צעדים איך להשתמש בחוברת 'הדרך אל האושר' כדי לאחד את חברי הקהילה שלך לעבר יותר סובלנות, הבנה וחמלה.

הזמן חומרי הסברה
NOTICE: Due to high demand, this item is temporarily out of stock. Please fill out this form to place your preorder, which will be fulfilled as soon as supplies are available.

* זהו שדה נדרש.

על מנת לקלוט ולעבד את בקשתך אתה מסכים שניתן יהיה להעביר את פרטי ההתקשרות שלך לישות, לארגון ללא כוונת רווח ו/או לספקי השירות שממלאים את בקשתך למידע נוסף ו/או לחומרים. יש באפשרותך לבקש (מתי שתרצה וללא תשלום)שהשימוש בפרטי ההתקשרות שלך ייפסק על-ידי משלוח אי-מייל לכתובת unsubscribe@scientology.net. לקבלת מידע נוסף, עיין בהצהרת הפרטיות ותנאי השימוש שלנו.