אנליזה עצמית

אנליזה עצמית

אדם שמשתמש בספר הזה, באמצעות סדרה של תהליכים קלילים אך רבי-עוצמה, שמיושמים ולו רק לחצי שעה ביום למשך שבועיים, יכול לעלות בכוחות עצמו בצורה משמעותית בסולם הטונים ויכול להוציא את עצמו כמעט מכל מצב. כפי של. רון האברד אמר בזמן שפרסם את הספר הזה, "זה חדש לחלוטין". מכיוון שבהינף יד, רון סיפק את הכלים לכל אחד לשפר את ה-CASE שלו ואת חייו בכוחות עצמו.

Read More 

buy
$20 USD
כמות
שפה
Free Shipping Currently eligible for free shipping.
In Stock
Ships within 24 hours
Format:
Workbook
pages:
384

פורמטים אחרים:

Audiobook CD $30 USD
Hardcover $35 USD

Videos

Testimonial

Naz, Student

Informational

Self Analysis

Excerpt

Self Analysis

More About אנליזה עצמית

האם אתה באמת מכיר את עצמך? עכשיו אתה יכול, עם ׳אנליזה עצמית׳.ספר זה ייקח אותך דרך עברך, דרך יכולותיך, דרך חייך. ראשית, עם סדרה של בחינות עצמיות ותוך שימוש בגרסה מיוחדת של 'הטבלה להערכה אנושית של האברד', אתה מתווה את עצמך בסולם הטונים. לאחר מכן, תוך יישום סדרת תהליכים קלילים אבל עם זאת רבי-עוצמה, אתה יוצא להרפתקה הגדולה של גילוי עצמי. ספר זה מכיל גם עקרונות מקיפים שמגיעים לכל CASE מהנמוך ביותר אל הגבוה ביותר – לרבות טכניקות אודיטינג כל-כך יעילות, של. רון האברד מזכיר אותן שוב ושוב, לאורך כל שמות המחקר של הרמות הגבוהות ביותר שבאו לאחר מכן. לסיכום, ספר זה לא רק מעלה אדם בסולם הטונים, אלא יכול לחלץ אדם כמעט מכל דבר. הספר כולל:

  • חוקי ההישרדות והשפע
  • התיאור המקיף ביותר של ההכרה
  • מאמצינו להגיע לאלמוות והקשר שלו לחומר, אנרגיה, מרחב וזמן
  • מאמרים שמתארים את המגוון הרחב של תגליות לרבות זמן, זכירה, שכחה, דמיון, ואלנסים ורשימות אודיטינג מיוחדות לכל אחד מאלה
  • ומעבר לכל הגילויים הללו, רשימות של אודיטינג-עצמי שמספקות את האודיטינג בעל העוצמה הרבה ביותר ושניתן לבצע אותן בכל עת – כשהן חושפות את העולם הממשי שהוא אתה

המחסומים של החיים הם באמת רק צללים. למד לדעת את עצמך, לא רק את הצל של עצמך. 'אנליזה עצמית' מראה לך איך.