כיבוש העולם הפיזיקלי

כיבוש העולם הפיזיקלי

במסגרת החיפוש לגלות את התשובות לחיים ולאדם, ל. רון האברד גילה שכל צורות החיים, מוּנעות על-ידי פקודה אחת: שרוד! עם זאת, נותרו עדיין שאלות. מהם בדיוק החיים ואיך הם משיגים את מטרת ההישרדות שלהם? כאן הוא מגלה שהחיים הם אנרגיה, שמופרדת מהעולם הפיזיקלי ושונה ממנו לחלוטין. באמצעות הידע הזה, אדם יוכל להתאושש מהפסדיו, להוסיף על ניצחונותיו, ולהשיב לעצמו את ההתלהבות שמביאה הצלחה מתמשכת. Read More 

buy
$15 USD
כמות
שפה
Free Shipping Currently eligible for free shipping.
In Stock
Ships within 24 hours
Format:
Compact Disc
Lectures:
1

Videos

Excerpt

gcui_scientology_videos:video_node_classicsquote_conquest_title

More About כיבוש העולם הפיזיקלי

החיים עוסקים בהשגה, בהריסה, ביצירה, וחוזר חלילה, של חומר, אנרגיה, מרחב וזמן. במילים אחרות, החיים עוסקים בכיבוש בלתי פוסק.– ל. רון האברד

במסגרת החיפוש לגלות את התשובות לחיים ולאדם, שנמשך לאורך כל חייו, מר האברד גילה שכל צורות החיים, מהירודה ביותר ועד למפותחת ביותר, מוּנעות על-ידי פקודה אחת: שרוד!

עם זאת, נותרו עדיין שאלות. מהם בדיוק החיים ואיך הם משיגים את מטרת ההישרדות שלהם? האם החיים הם רק חומר חי? או שמא הם מכילים איכות אחרת לגמרי?

וכך הוא החל לבודד ולזהות את עצם המהות של החיים. ובהשגת השאיפה הזאת בהצלחה, לא רק שהוא גילה את האיכות החמקמקה שמפיחה חיים בכל צורות החיים, אלא גם הגיע להסבר לתופעות המגוונות עד אינסוף של הניסיון האנושי – החל מתקיפתן "הלא מוסברת" של מחלות ועד לשאלה מדוע אינדיבידואלים חדורי שאיפות ותקווה לעתים קרובות מסיימים את חייהם כשהם מובסים וחסרי אשליות.

בהרצאה זו ל. רון האברד מגלה שהחיים הם אנרגיה, שמופרדת מהעולם הפיזיקלי ושונה ממנו לחלוטין. בנוסף לכך, הנה גם התשובות לשאלה איך החיים מנסים לכבוש את החומר, האנרגיה, המרחב והזמן.

אם תשאל מהי המשמעות של תגליות אלה לחיי היומיום של האדם, התשובה היא הכול.כי לא משנה מהו מקצועו של אדם או מהן הפעילויות שלו, כאן תמצא גם את ניתוח המבנה וגם את ההשלכות של האינטראקציה הבלתי נמנעת עם העולם הפיזיקלי. ובאמצעות הידע הזה, אדם יוכל להתאושש מהפסדיו, להוסיף על ניצחונותיו ובקיצור להשיב לעצמו את האנרגיה וההתלהבות שמביאות הצלחה מתמשכת.