עזרה

עזרה

עזרה חודרת לכל תחומי החיים. למרות זאת, רק אנשים מעטים מבינים את המידה שבה עזרה קובעת את ההישרדות שלהם. כי הנכונות לתת ולקבל עזרה נמצאת בבסיס כל התגובות וההתנהגות של האדם. איך מגבירים את הביטחון של מישהו, משפרים את יכולתו לתקשר עם אחרים ומעלים את העניין שלו בחיים? כל התשובות מתחילות עם עזרה, והן נמצאות בסדרת טכניקות שהן כל-כך אפקטיביות, עד שהן יכולות ממש "להעיר את המתים". Read More 

buy
$15 USD
כמות
שפה
Free Shipping Currently eligible for free shipping.
In Stock
Ships within 24 hours
Format:
Compact Disc
Lectures:
1

Videos

Excerpt

gcui_scientology_videos:video_node_classicsquote_help_title

More About עזרה

הסיבה שהחיים הם חיים ושאנשים נמצאים יחד ושהעשב צומח והעצים צומחים ונראה שהגשם יורד וכל השאר, היא בגלל שזה עוזר למישהו.– ל. רון האברד

עזרה חודרת לכל תחומי החיים. למרות זאת, רק אנשים מעטים מבינים את המידה שבה עזרה קובעת את ההישרדות שלהם. כי הנכונות לתת ולקבל עזרה נמצאת בבסיס כל התגובות וההתנהגות של האדם.

איך מגבירים את הביטחון של מישהו, משפרים את יכולתו לתקשר עם אחרים ומעלים את העניין שלו בחיים? כל התשובות מתחילות עם עזרה, והן נמצאות בסדרת טכניקות שהן כל-כך אפקטיביות, עד שהן יכולות ממש "להעיר את המתים".

ואכן, העזרה פועלת על בני אדם באופן כל-כך מעמיק עד שאפשר להבין אפילו מגבלות, תאונות, פשיעה ואי-שקט חברתי בהקשר שלה. לכן, בנוסף ליתרונות שיש בתגליות אלה לאדם היחיד, יש להן ערך עצום לקהילות ככלל. חברה שמבינה ומיישמת את העקרונות של. רון האברד מתאר תשיג התעוררות עצומה ביכולות של האנשים בה, ולכן תרומם את הציוויליזציה כולה. כאן, אם כן, נמצאות אמיתות רבות עוצמה שהתגלו לאחרונה עם פוטנציאל כמעט בלתי מוגבל לעשיית טוב.