תקשורת

קורס אונליין

בקורס הזה תלמד:

  • איך לתקשר עם מישהו אחר כדי שהוא יקשיב לך ויבין את מה שאתה אומר.
  • הנוסחה המדויקת של תקשורת מוצלחת – ואיך לשפר במידה עצומה את היכולת שלך לתקשר עם כל אחד.
  • כלים שאתה יכול להשתמש בהם כדי לתקן כל כישלון שיש לך בתקשורת עם מישהו אחר.

סקירת הקורס

"אדם חי במידה שבה הוא יכול לתקשר", כתב ל. רון האברד. ותקשורת היא היבט של החיים שהוא באמת חקר מאוד לעומק, ובסופו של דבר כתב מאות אלפי מילים על הנושא החיוני הזה. מיומנויות התקשורת נחוצות בכל תחום של אינטראקציה בין אנשים. למעשה, בסופו של דבר, בכל רמה, תקשורת היא הפעילות היחידה שכל האנשים חולקים.

היתרונות של תקשורת אפקטיבית הם רבים מספור, כי הם מעשירים את כל היבטי החיים מההיבט האישי ועד להיבט המקצועי. היכולת לתקשר היא חיונית להצלחה של כל פעילות.

בקורס הזה תלמד ממה מורכבת תקשורת טובה ואיך לזהות את התקשורת הגרועה, מהם החלקים המרכיבים תקשורת ואיך להשתמש בהם, ולמה יותר תקשורת, לא פחות, מביאה לאדם חופש רב יותר.

כמו כן כלולים בקורס הזה תרגילים רבים שמר האברד פיתח שמשפרים את רמת התקשורת של אדם ויש להם יישום מעשי רב בחיים. הבנה מעמיקה של הנתונים האלה תספק לך כלים שתמיד תוכל להשתמש בהם.

 

פרטי הקורס

קלות הלמידה

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה ושאלות כדי לבדוק את הבנתך.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר את הלוג-און האישי שלך באתר של Scientology. ברגע שנכנסת, התוכנית אונליין תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד שתסיים אותו במלואו, כאשר כל חומרי הקורס נמצאים בתוך האתר של Scientology.

משך הקורס

12 עד 15 שעות. אבל אתה יכול לעשות את הקורס בקצב שלך. במילים אחרות, אין בו הגבלת זמן. הקורס הוא השירות שאנחנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרים

חוברת: תקשורת
או 'ספר-העזר של Scientology'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס אונליין. במילים אחרות, לאחר שנכנסת, אתה יכול לקרוא את החומרים מתוך תוכנית הקורס אונליין תוך כדי ביצוע כל צעד. אבל אנחנו ממליצים שתוריד ללא תשלום או תרכוש את החוברת, כדי לעבור עליה ולהיעזר בה כאשר אתה לא מחובר לתוכנית הקורס.

פיקוח

אם בכל עת אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורס אונליין, שתוכל ליצור איתו קשר באמצעות הכפתור "זקוק לעזרה?" בתוכנית הקורס אונליין שלך. מפקח הקורס אונליין יעזור לוודא שאתה מבין ומשיג את מרב התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית היא שתוכל ליישם במלואם את הנתונים הכלולים בו.

סיום הקורס

עם הסיום של קורס תקשורת, תקבל תעודה באי-מייל.

 

סיפורי הצלחה

"כולנו מעורבים בתקשורת בחיי היומיום שלנו, אבל המשמעות האמיתית של תקשורת היא מה שלמדתי בקורס אונליין מהיועצים הרוחניים המתנדבים. על פי הגדרתה, כל מה שידעתי זה רק שתקשורת פירושה להעביר רעיונות ומידע לאדם אחר וכדי שתקשורת תתרחש, צריך שאדם אחד ייזום אותה ויעביר אותה לאדם אחר שמקבל אותה ונותן עליה וידוע.

אחרי שסיימתי את הקורס הזה, למדתי את המטרה והחשיבות האמיתיות של תקשורת. למדתי לא רק איך לתקשר באפקטיביות, אלא גם איך לגרום לכך שיכירו בי על-ידי שימוש באמצעי תקשורת אפקטיבי. למדתי גם את המחזורים של תקשורת חד-כיוונית ותקשורת דו-כיוונית.

הקורס הזה בהחלט עזר לי לשפר את יעילות עבודתי. אני עובדת כמזכירה בתחום הטיפול הבריאותי ותקשורת היא אחד מהתפקידים העיקריים שלי. הקורס היה מאוד מועיל וזו היתה חוויה באמת נפלאה לסיים אותו. אני מודה לכם, היועצים הרוחניים המתנדבים, על כך שסיפקתם לי את ההזדמנות הנהדרת הזאת."

ק"ק


"החוברת הזו היתה מאוד מעניינת כי אדם חושב 'אני מתקשר בדרך זו או אחרת כל יום, מה עוד יש ללמוד על זה?'. לתקשורת יש חשיבות מכרעת, והחוברת הזאת לימדה אותי איך בדיוק לתקשר באפקטיביות. מה יותר אפקטיבי מאשר לומר לְמה אתה מתכוון, ושאנשים אחרים באמת יבינו אותך?

היא לימדה אותי איך לחפש אצל אנשים אחרים סימנים שמראים שהם לא מבינים, ואיך לתקשר בצורה נכונה כדי שהם יבינו. זה כל-כך מעניין שהספר מראה לך סוגים שונים של תקשורת ומלמד אותך איך להשתפר בהם וגם נותן לך את הידע עליהם. כל-כך הרבה אנשים חושבים שאם הם מדברים אז הם מתַקשרים, אבל יש בזה עוד כל-כך הרבה מעבר לזה."

א"פ