סיינטולוגיה בחברה

סיינטולוגים מגיעים מכל שכבות החברה. אכפת להם מהבעיות החברתיות והם תומכים בתוכניות רבות מספור לשיפור חברתי, המאפשרות גמילה יעילה מסמים וסטנדרטים משופרים לחינוך ועוזרות להפחית את הפשע ואת ההתדרדרות המוסרית.

סיינטולוגים יודעים מה פירוש הדבר לקחת אחריות כדי לשפר את המצבים בסביבתם. התוכניות ההומניטריות בחסות ארגון הסיינטולוגיה וחברי הקהילה שלו מתרחבות בקצב חסר תקדים. תוכניות אלו כוללות:

ארגון הסיינטולוגיה ממשיך להיות קול מתמיד בנושא של רפורמה חברתית וצדק. סיינטולוגים חשפו נושאים כגון סימום בכוח של ילדי בית-ספר, הסכנות מברוטרליות פסיכיאטרית כגון מהלם חשמלי ומלובוטומיה, והניסויים בנשק כימי וביולוגי שנערכו על אמריקאים ללא ידיעתם במהלך שנות ה-60 וה-70 של המאה ה-20. ארגון הסיינטולוגיה גם קידם את העיקרון של ממשל פתוח והיה חלוץ בתחום חוק חופש המידע וחוקים אחרים בנושא נגישות המידע ברחבי העולם, כדי להגן על האינטרס הציבורי ולחסל את הבזבוז מצד הממשלות ואת ההפרות של זכויות האדם.

השאיפה של ארגון הסיינטולוגיה היא לשפר את החברה באמצעות התוכניות והפעיליות שלו והתפקיד הפעיל שהוא ממלא בעולם כיום.

היעדים של דת הסיינטולוגיה, כפי שנוסחו על-ידי מייסד הסיינטולוגיה ל. רון האברד הם: "תרבות ללא אי-שפיות, ללא פושעים וללא מלחמה, שבה בעלי יכולת יכולים לשגשג ולאנשים הגונים יכולות להיות זכויות, ושבה האדם חופשי לעלות לגבהים רמים יותר".

ארגון הסיינטולוגיה מקבל בברכה פניות מצד אנשים שרוצים לדעת על סיינטולוגיה. נציגיו תמיד שאפו לספק למדיה ולציבור מידע מדויק על סיינטולוגיה. צור איתנו קשר עם יש לך שאלות נוספות.