מחקרים

פותרים את בעיית הסמים והפשיעה
בלוס-אנג׳לס

לנוכח היחס של סיבה-ותוצאה, שלא ניתן להכחיש, בין שימוש בסמים ושיעור הפשיעה, סיינטולוגים הביאו את התוכנית ׳האמת על סמים׳ לשתי סוכנויות אכיפת החוק העיקריות בלוס-אנג׳לס שנלחמות בפשיעה ובשימוש בסמים: משטרת לוס-אנג׳לס (LAPD) ומשרד השריף המחוזי של לוס-אנג׳לס (LASD), משרד השריף הגדול ביותר בעולם.

משטרת לוס-אנג׳לס חילקה אלפי עותקים של חוברות ׳האמת על סמים׳ בתחנות שלה ברחבי העיר. משטרת לוס-אנג׳לס משתפת פעולה עם 'המוסד לעולם נקי מסמים' בעריכת פעילויות קהילתיות למניעת השימוש בסמים כגון ״בילוי לילי לאומי״, מיזם שנתי שמעודד פעילויות למניעת פשיעה על מנת ליצור שכונות בטוחות יותר באמצעות שותפויות קהילתיות. מפקד של תחנת משטרה בלוס-אנג'לס תיאר את הערך של התוכנית 'האמת על סמים' באיזור השיטור שלו:

״העלונים החינוכיים וסרטוני הווידיאו היו בעלי ערך רב ביותר בחינוך הקהילה על ההשלכות השליליות שיש לסמים על החברה״.

יותר
מ-2,000
צעירים בסיכון
סיימו
את תוכנית
האמת
על סמים
בלוס-אנג׳לס

בעזרת סגני השריף המחוזי של לוס-אנג׳לס, יותר מ-2,000 בני נוער בסיכון סיימו את תוכנית החינוך של ׳האמת על סמים׳.

סמל משטרה שמשתמש בחומרים כל יום בעבודתו אמר: "כל דבר בתוכנית הלימודים של 'האמת על סמים' הוא זהב טהור. אין מסר על שימוש בסמים שמשפיע יותר מהמסר של התוכנית הזו – אין לנו שום דבר שעולה על זה״.

ב-2011, השריף המחוזי של לוס-אנג׳לס הנחה את החברים במועצה הרב-דתית שלו לעבור הכשרה בתוכנית הלימודים של ׳האמת על סמים׳ ועודד אותם להביא את התוכנית לשכונות שלהם. מאה אנשי דת שמייצגים מגוון רב של אמונות, לרבות יהודים, מוסלמים, נוצרים וסיקים השתתפו בקורס שנמשך ארבעה שבועות.

השריף תיאר את התוצאות של יישום התוכנית על-ידי משרדו:

״לתוכנית החינוכית של ׳האמת על סמים׳ בחסות סיינטולוגיה יש חשיבות רבה לבטיחות של בתי-הספר והשכונות שלנו. זאת תוכנית שמצליחה מאוד בכל העולם, והיא חיונית במיוחד. זו הסיבה לכך שהכשרנו קבוצה של השוטרים שלנו להשתמש בתוכנית הזו שאין כדוגמתה״.